IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Plotki, ploteczki.... #1

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Plotkara

Plotkara
Liczba postów : 5
Wzrost i waga : Brak

Plotki, ploteczki.... #1 Empty
PisanieTemat: Plotki, ploteczki.... #1   Plotki, ploteczki.... #1 EmptyCzw Maj 12, 2016 5:37 pm


Plotki, ploteczki.... #1


Inkwizycja w szkole?!

Słyszeliście? Słyszeliście? Ponoć do jednej z naszych uczennic, oczywiście Czarnokrwistych, zawitała Inkwizycja! ┌╏ º □ º ╏┐ Nie wiem, co nasza Lounarie przeskrobała, ale sprawa wygląda grubo. No bo hej, Inkwizycja nie odwiedza ot tak ludzi. ( ꒪Д꒪)ノ Jeśli macie jakieś informacje na ten temat, to piszcie w komentarzach.

Swoją drogą, słyszałam, że Farlan podrywa naszą szarą myszkę Kimye... Kamye... ∑(。・Д・。)??? W ogóle jak to się wymawia? Sądzicie, że to jakieś egzotyczne imię? Może pochodzi z Bułgarii? Albo Rosji? Tam mają chyba takie dziwne imiona. Ciekawe co z tego będzie. Pierwszaki nie próżnują. ɿ(。・ɜ・)ɾⓌⓗⓐⓣ?

Znacie kogoś z 7DS? Słyszałam, że są to super przystojniaki. (♥ω♥ ) ~♪

Ach, zapomniałabym! Parę modowych ciekawostek!
Najmodniejszy kolor w tym sezonie: brązowy
Najlepsze miejsce na randkę: taras widokowy

Plus w Maid Cafe serwują pyszne, sezonowe ciasto! Spróbujcie sami!

Wasza ulubiona Plotkara.



Powrót do góry Go down
Zmora
KRUK

Zmora
Liczba postów : 101
Imię i nazwisko : Edgar Eckstein.
Wiek : 19 lat
Wzrost i waga : 167/62

Plotki, ploteczki.... #1 Empty
PisanieTemat: Re: Plotki, ploteczki.... #1   Plotki, ploteczki.... #1 EmptyPią Maj 20, 2016 8:46 am

Jestem niemalże pewny, że z tą Inkwizycją to przesada. Gdyby Lounarie coś przeskrobała, zgarnęliby ją po cichu. Zresztą, ktoś gapił się na jej nadgarstek? Najpewniej nie współpracuje z 7DS. Byłoby to dla nich zbyt ryzykowne, gdyby ktoś, kto z nimi współpracuje, dalej ma kod czy ten cały nadajniko-chip. Zejdź Plotkaro z Czarnokrwistych.
No i jak napisałem wyżej — tak się skupiasz na naszych odmiennych kolegach, że na pewno nie widzisz gorących romansów odbywających się w klasach A.

Jak lubisz facetów z powycinanymi kawałkami skóry to są najlepsi pod słońcem dla ciebie, ci z 7DS. Poszukaj po szkole, polataj po ulicy i sprawdzaj ludziom nadgarstki. Na pewno znajdziesz i zaruchasz. \o/
Powrót do góry Go down
 
Plotki, ploteczki.... #1
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Plotki, ploteczki.... #3
» Plotki, ploteczki.... #4
» Plotki, ploteczki.... #2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: x :: ➜ Multimedia :: Blog-
Skocz do: