IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Rasy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 227
Imię i nazwisko : Cygańskie Mokasyny Grozy.

Rasy Empty
PisanieTemat: Rasy   Rasy EmptyPon Mar 21, 2016 2:18 am

 


Ludzie


Ludzie, choć z pozoru kruche istoty, to jednak udało im się zdominować planetę, podporządkowując sobie inne żyjące stworzenia. Jaki człowiek jest - każdy widzi, chociaż pozornie wydają się pozostawać w tyle za Czarnokrwistymi, zarówno pod względem fizycznym, czy też w przypadku innych umiejętności, są to jedynie pozory. Człowieka nic nie jest w stanie zniszczyć, nawet pandemia grypy. Zawsze znajdzie jakiś sposób na wykaraskanie się z kłopotów. Człowiek to człowiek. Jaki jest - każdy wie.

Uwaga! Każde dziecko, w tym uczeń, może posiadać 3 umiejętności. Jeżeli zaś chodzi o osoby dorosłe (od 19 roku życia wzwyż, wyjątek stanowią uczniowie, którzy z jakichś powodów powtarzają rok, bądź po prostu zaczęli naukę później), to mogą posiadać 4 umiejętności z racji większego doświadczenia.
Dodatkowo każdy człowiek obowiązkowo musi posiadać min. 3 słabości.


Czarnokrwisci

Czarnokrwiści, pot. zwani Dawcami bądź Brudnokrwistymi (obraźliwe określenie), powstali na skutek eksperymentów w genetyce, wykorzystujących do tego zwierzęce geny. Z czasem Dawcy zaczęli tworzyć swoje własne społeczności, rozmnażać się oraz grupować w klany, które zostały podzielone według pewnych zwierzęcych standardów. Pomimo tego, że od przeszło paru lat posiadają pełne prawa obywatelskie, wciąż są szczuci i prześladowani, a władze w wielu rejonach przymykają na to oczy, uważając to za coś zupełnie naturalnego. Obowiązkiem każdego Czarnokrwistego, który ukończył czwarty rok życia, jest oddawanie komórek macierzystych ze szpiku kostnego, choć, jak wiadomo, zaczęły powstawać pierwsze bunty przeciwko takiemu systemowi. Ponadto każdy Dawca na lewym nadgarstku posiada wytatuowany kod kreskowy z numerem oraz wszczepiony chip z nadajnikiem by rząd mógł kontrolować rozrost, liczebność oraz zbierać informacje na temat Czarnokrwistych (wyjątek stanowi grupa 7DS). Każdy klan prowadzi swoją własną politykę oraz ma indywidualne cele, jednakże zarówno wśród Dawców, jak i ludzi funkcjonuje kategoryczny zakaz łączenia krwi między dwoma gatunkami. Takie występki są tępione i grożą w najlepszym przypadku banicją oraz wyobcowaniem, a w najgorszym - śmiercią.
Tym, co różni Czarnokrwistych od ludzi jest przede wszystkim połączenie ludzkich genów ze zwierzęcymi. Humanoidalne istoty na pierwszy rzut oka przypominające ludzi, posiadające zwierzęce atrybuty w postaci ostrych pazurów, kłów, ogonów, uszu, czasami łusek, rogów a nawet kopyt. Drugą ważną cechą jest kolor ich krwi - czarny. Stąd też wzięła się ich nazwa (no shit, Sherlock).

Uwaga! Każde dziecko, w tym uczeń, może posiadać 3 umiejętności + 1 dodatkową umiejętność zwierzęcą, jak np. wyostrzony zmysł, zwiększona szybkość czy też siła. Jeżeli zaś chodzi o osoby dorosłe (od 19 roku życia wzwyż, wyjątek stanowią uczniowie, którzy z jakichś powodów powtarzają rok, bądź po prostu zaczęli naukę później), to mogą posiadać 4 umiejętności + 1 dodatkową umiejętność zwierzęcą.
Dodatkowo każdy Czarnokrwisty obowiązkowo musi posiadać min. 3 słabości + 1 dodatkową zwierzęcą słabość.
Powrót do góry Go down
 
Rasy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: x :: ➜ Wprowadzenie do gry :: Małe kompendium-
Skocz do: