IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Plotki, ploteczki.... #2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Plotkara

Plotkara
Liczba postów : 5
Wzrost i waga : Brak

Plotki, ploteczki.... #2 Empty
PisanieTemat: Plotki, ploteczki.... #2   Plotki, ploteczki.... #2 EmptySob Maj 21, 2016 9:55 pm


Plotki, ploteczki.... #2


Farlan nie chce połykać?!

Nie wiem o co chodzi, ale Farlan ponoć nie chce połykać. Tylko jeden zboczeniec wie, o co chodzi. Zwłaszcza, że najwidoczniej Farlan wpadł w oko Zmorze, który próbuje go poderwać i zabrać do piwnicy. Gambatte, Farlan-chan! Nie daj się, jesteśmy z Tobą! (/ ‘з’)/

Btw. Ponoć Ankh spotkał się z Hideakim w labiryncie. Wiecie co to oznacza....? (/ω\) Z drugiej strony, nasz Hide-chan jak sypnie kawałem z rękawa, to nie będzie śmiechu miara. Jak w tych wszystkich historyjkach w gazetach. Myślicie, że Hide-chan dorabia sobie i pisze takie mini tekściki? Ktoś coś wie? Słyszał?

Ostatnio byłam w parku i spotkałam Mao. Zaczepiała gimnazjalistów i wciskała im jakieś woreczki do rąk. Halo, policja?! Chyba may tutaj dealera! (((φ(◎ロ◎;)φ)))

I coś ode mnie:
Najmodniejszy kolor w tym sezonie: czerwony
Najlepsze miejsce na randkę: obserwatorium.

Wiecie, że w przyszłym tygodniu jest noc spadających gwiazd? Wybieracie się? Z kim? Piszcie w komentarzach! I tak was tam dopadnę!

Wasza ulubiona Plotkara.



Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Newt
Liczba postów : 627
Wiek : dwadzieścia siedem lat.
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

Plotki, ploteczki.... #2 Empty
PisanieTemat: Re: Plotki, ploteczki.... #2   Plotki, ploteczki.... #2 EmptySob Maj 21, 2016 11:17 pm



Hakurei Nashira
Nie to, że jestem jakiś upośledzony tolerancyjnie, ale co kogo obchodzi kto komu połyka? Kurde, ludzie, żyjemy w XXI wieku no to chyba jasne, że mogą robić co chcą i nie trzeba ich potem tak wytykać na każdym blogu, nie? Jezzz.

Prezes ; )
Pewnie sam połykasz ; ) Patrząc na twoje profilowe bym się nie zdziwił bo trochę na pedzia wyglądasz


Hakurei Nashira
Chociaż mam profilowe, lol.





Mimiri-chan
A ja słyszałam, że DZIŚ w nocy napadli na jakiegoś Czarnokrwistego. Plotkaro, to prawda?! Koleżanka mi opowiadała, że zbili go na kwaśne jabłko! Strach wychodzić, a miałam iść z moim Tomokim na tę noc spadających gwiazd, gyuuu.

Ryusuke Ryu Onohara
Plotki i niedomówienia rly ja cały czas chodze po nocach i nic mnie takiego nie spotkało ani nic chociaż faktycznie czasami to aż strach wyjść poza cztery ściany bo ludzie teraz tacy uprzedzeni jacyć eszcze te wpisy non stop gejowskie wróżni yaoiski wszędzie ja tego nie rozumiem chłopak pewnie po prostu się ... Zobacz więcej

Onirisme Miyana
Mimiri-chan, chyba nie ma się czego bać! Słyszałam, że będzie wtedy wzmożona czujność stróżów prawa w południowej dzielnicy, szczególnie przy wesołym miasteczku! Może nawet spotkamy się przy diabelskim młynie, cooo? o(≧∇≦o)

Mimiri-chan
Onirisme Miyana to kamień z serca, bo długo namawiałam rodziców, żeby mnie puścili na tę jedną noc. (´•ω•̥`) Jasne, możemy się spotkać! Podam ci mojego maila przez priv!

Tomoki Mashira
Mimiri-chan porwałbym cię, gdyby rodzice nie pozwolili ci wyjść. A wiesz, że żaden Dawca mi niestraszny!


Mimiri-chan
Tomoki Owww! (´,,•ω•,,)♡ Twoja na zawsze!


Powrót do góry Go down
 
Plotki, ploteczki.... #2
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: x :: ➜ Multimedia :: Blog-
Skocz do: