IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Plotki, ploteczki.... #3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Plotkara

Plotkara
Liczba postów : 5
Wzrost i waga : Brak

Plotki, ploteczki.... #3 Empty
PisanieTemat: Plotki, ploteczki.... #3   Plotki, ploteczki.... #3 EmptyWto Cze 14, 2016 9:13 pm


Plotki, ploteczki.... #3


Coz za noc!

Dawno nic nie pisałam, ale to dlatego, że wciąż żyję nocą spadających gwiazd! Byliście? Opiszcie swoje wrażenia! Ach, cóż to była za noc. Ja spędziłam ją w towarzystwie mojego kochanego Mysia Pysia! ٩(♡ε♡ )۶

Wnet do naszego miasta ma zawitać... uwaga.... chociaż pewnie już i tak wiecie, ale.... zespół Skrzypiące Skrzaty! ʚ♡⃛ɞ(ू•ᴗ•ू❁) OMG loffciam ich! Będziecie? Pewnie, że tak. Nie znam żadnej dziewczyny, która nie kochałaby ich!

W ogóle, w ogóle! A wiecie, że ten arogancki trzecioklasista, Edgar Eckstein, spotyka się, ponoć, z Shunen Asakura? To chyba jest niedozwolone, prawda? Strach się bać.

Słyszałam, że Marie Suzumaru próbuje swoich sił w modelingu. Wydaje mi się, że jest trochę za mała na takie ekscesy!

I ciekawa jestem co będzie na tegorocznych egzaminach. Trochę się boję, a wy?

Ach! Kazuya zagra w nowym FILMIE! ٩(♡ε♡ )۶ Może tym razem będzie rozbierana scena, w której zagra. Chętnie obejrzałabym sobie to seksowne ciałko.


Najmodniejszy kolor w tym sezonie: niebieski
Najlepsze miejsce na randkę: park.

Wasza ulubiona Plotkara.



Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Plotki, ploteczki.... #3 Empty
PisanieTemat: Re: Plotki, ploteczki.... #3   Plotki, ploteczki.... #3 EmptySro Cze 15, 2016 9:48 pm

Och, przegapiłem noc... :c
Powrót do góry Go down
 
Plotki, ploteczki.... #3
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Plotki, ploteczki.... #1
» Plotki, ploteczki.... #2
» Plotki, ploteczki.... #4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: x :: ➜ Multimedia :: Blog-
Skocz do: