IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Rangi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 227
Imię i nazwisko : Cygańskie Mokasyny Grozy.

Rangi Empty
PisanieTemat: Rangi   Rangi EmptyCzw Mar 31, 2016 11:05 pm

 
 

Uczniowie

Wróbel – na wróble zazwyczaj nikt nie zwraca uwagi. Tak samo jest z niektórymi uczniami. Przysłowiowe szare myszki, nie wychylające się i nie wychodzące z szeregu. Wolą, kiedy nikt nie zwraca na nich uwagi, a sami zajmują się swoimi sprawami, bez zbędnego wściubiania nosa w życie innych. Kierują się dewizą: „Byle skończyć szkołę. Udawaj, że nikogo nie widzisz, a nikt inny nie będzie ciebie widział."
Wrona – grupa typowych mózgowców i geniuszy. I choć czasami nie są mile kojarzeni, to jednak dzięki osobom takim jak oni szkoła zajmuje wysokie miejsce w rankingach. Olimpiady i konkursy nie są im obce. Ambitni i inteligentni, niektórzy spełniają marzenia rodziców, inni kontynuują rodzinne tradycje, a jeszcze inni po prostu lubią się uczyć i w przyszłości chcą znaleźć dobrze płatną pracę. Jednakże to wszystko nie ma znaczenia. Liczy się efekt końcowy i wysoka punktacja po każdym egzaminie.
Modraszka – czym byłaby szkoła bez klasowego „błazna”? Modraszki są zazwyczaj w ruchu i wszędzie ich pełno. Na każdą okazję potrafią sypać kawałami z rękawa i nie stronią od drobnych psikusów (czasami większych). Nauczyciele mają z nimi problem, choć ta wciąż balansuje na przyzwoitym i niegroźnym poziomie. Ot, mili kompanie do rozmów i żartów, choć mało kto bierze ich na poważnie.
Szpak – Szpaki to grupa tych uczniów, którzy swoją popularność zdobywają dzięki dobremu wyglądowi i charyzmie. Wychodzą z założenia, że największe powodzenie w życiu można pozyskać za pomocą ładnej buzi, jak i że osobom ich pokroju jest o wiele łatwiej w życiu. Zresztą natura zazwyczaj obdarzyła ich wyjątkową aparycją, dlatego też zdecydowanie wolą pracować nad udoskonaleniem swojego wyglądu i przekładają go nad naukę, aczkolwiek nie czyni to ich głąbami, o nie. W końcu trzeba trzymać formę na wielu płaszczyznach, co nie?
Drozd – grupa najbardziej utalentowanych artystycznie osób. Bez znaczenia czy w malarstwie, muzycznie, czy też teatralnie. Talent to talent, którego mogą pozazdrościć inni. Choć oczywiście zdarzają się osoby, które swoje wyniki pozyskują ciężką pracą w pocie czoła, wypruwając sobie flaki i ćwicząc po kilka godzin każdego dnia, to jednakże w większości przypadków są to uczniowie, których natura obdarzyła czymś specjalnym i niepowtarzanym. Być może właśnie powoli rodzi się nowy Beethoven albo Dali.
Wilga – Wilgi to typowi samotnicy, którzy trzymają się z daleka od innych. W przeciwieństwie do Wróbli, nie tyle co nie chcą się wychylać przed tłumy, co po prostu wolą pracować i egzystować w samotności. Tłumy ludzi przyprawiają ich o ból głowy, czasami nudzą, a czasami po prostu denerwują. Ciężko z nimi porozmawiać i do nich dotrzeć, ale czy ktoś powiedział, że jest to niemożliwe? Po prostu trzeba przetrzeć pierwsze szlaki.
Kos – uczniowie z wymiany. Zazwyczaj są to osoby z terenów kraju, aczkolwiek coraz częściej przyjmuje się uczniów z całej Azji, a także z Ameryki, czy też Europy, choć Ci ostatni wciąż pozostają rzadkością. Uczniowie z wymian najczęściej przyjmowani są na drugim bądź trzecim roku, oczywiście zdarzają się wyjątki wśród pierwszoklasistów, jednak jest to stosowane głównie wśród elit.
Kawka – w każdej szkole jest taka grupa, która zamiast nauki wybrała karierę sportowca. Być może nie dysponują błyskotliwością i niesamowicie wysokim IQ, aczkolwiek wyników w sporcie nie jeden mógłby im pozazdrościć. Zresztą, kto przejmowałby się miejscem na uniwersytetach, kiedy to czeka go obiecująca, sportowa kariera.
Kruk – przed nimi każdy przeciętny uczeń woli uciekać, aniżeli stanąć na drodze i kusić los. Uczniowie z czarną kartoteką i niezbyt pozytywną, szkolną przeszłością oraz opinią. W większości są to jednostki zbuntowane i zdegenerowane, głównie pochodzące ze szkoły Karasue, którym już na wstępie przyklejono łatkę „tych złych i niebezpiecznych”, na których nauczyciele zwracają szczególną uwagę.
Zięba – zwykli uczniowie, których pełno na szkolnych korytarzach. Nie wyróżniają się niczym szczególnym, ot, wiodą sobie spokojne życie, nie utożsamiając się z żadną grupą. I takie życie najbardziej im odpowiada.

RADA UCZNIÓW
Aby móc wybrać rangę z Rady Uczniów wymagana jest historia oraz charakter postaci!!

Przewodniczący – najwyższe stanowisko w całej szkole wśród uczniów. Jest to prestiżowa jednostka, zazwyczaj wywodząca się z zamożnej i poważanej rodziny, dzięki czemu wykorzystuje swoją pozycję. Nie ma co ukrywać, że ten, kto zostaje przewodniczącym, dostaje do rąk władzę nad innymi uczniami a w szkole jest jedna osoba, która może nad nim zapanować – dyrektor. Do tej pory większość osób, które piastowało rolę przewodniczącego to charyzmatyczne persony o tyrańskich zapędach, ale zawsze może trafić się miła odmiana, prawda?
Zastępca przewodniczącego – tak jak w przypadku dyrektora, również przewodniczący posiada swoją prawą rękę, aczkolwiek w tym przypadku nie zawsze liczy się z jego zdaniem. Niemniej on również budzi respekt, a jednocześnie strach u niektórych, co w efekcie daje mu spory wachlarz możliwości i władzę.
Skarbnik – zajmuje się funduszami pozyskanymi przez radę (tymi oficjalnymi, jak i nieoficjalnymi), dzięki czemu organizowane są przeróżne szkolne wydarzenia oraz eventy. Zazwyczaj. Bo prawda jest taka, że nikt inny, oprócz Rady oraz dyrektora, nie widział tych pieniędzy na oczy.
Sekretarz – zajmuje się papierkową robotą jak chociażby spisy uczniów, głównie tych, co znajdują się na czarnej liście, by później łatwiej wymierzyć kary. W tym ostatnim sekretarz zazwyczaj ma naprawdę bujna wyobraźnię.
Menadżer – właściwie osoba od niczego i… od wszystkiego. Nigdy nie zostało dokładnie sprecyzowane, czym tak naprawdę się zajmuje, ale chodzą słuchy, że bardzo często działa jako incognito, wyłapując jakieś niepotrzebne anomalie w szkole i wśród uczniów, a następnie donosi do przewodniczącego. Ponadto podobno to od niego zależą plany różnych imprez organizowanych w Hayewakarze.


Personel szkolny


Dyrektor – ktoś musi zarządzać  placówką i dbać o jej renomę. Dyrektor już od lat nie naucza, a spełnia jedynie funkcję kontrolną i władczą. To do niego należy ostateczne i najważniejsze słowo, nawet, jeśli cała reszta kadry będzie odmiennego zdania. W przeszłości przez dyrektorski stołek przewinęło się wiele przeróżnych charakterów, od tych spokojniejszych i ugodowych, aż po osoby z tyrańskimi zapędami. Jednakże bez względu na to, kto aktualnie sprawuje daną funkcję, jedno jest pewne, lepiej nie podpadać dyrektorowi i trafić na przysłowiowy dywanik. Tyczy się to zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Aby móc wybrać tę rangę wymagana jest historia oraz charakter postaci!!
Zastępca dyrektora – czyli prawa ręka, podejmująca większość decyzji, kiedy dyrektor jest niedysponowany. Ponoć jest to jedna z nielicznych osób, z którymi dyrektor w większym, czy też mniejszym stopniu liczy się ze zdaniem, chociaż na co dzień zajmują się głównie papierkową robotą. Aby móc wybrać tę rangę wymagana jest historia oraz charakter postaci!!
Sekretarka – zajmuje się przede wszystkim sprawami związanymi z uczniami. Powiadamia rodziców o przewinieniach ich pociech, umawia na wizyty z dyrektorem czy po prostu jest od… robienia kawy wyżej wymienionemu.
Pielęgniarka – ulubieniec uczniów. Zwłaszcza wtedy, kiedy przymyka oko na tych, którzy chcą sobie przespać niechciane lekcje. Ponadto w razie nagłych wypadków opatrzy co nieco, czy też poda tabletkę. Ewentualnie posłuży za psychologa w rozmowach z uczniami.
Nauczyciele – cała kadra nauczająca wszelakich przedmiotów, do wyboru do koloru. (no shit).


Inkwizycja


Inspektor – osoba, której podlega cała Inkwizycja. Odpowiada za wszystkie akcje,  misje, rozporządzenia oraz eksperymenty na Czarnokrwistych. To do niego należy ostatnie słowo i podejmowanie wszystkich decyzji. Odpowiada jedynie przed głównym szefem władzy. Dość brutalny i konsekwentny, z upartością osła tropi Dawców, którzy sprzeciwiają się rządowi i są jawnym zagrożeniem dla społeczeństwa, nie dopuszczając do jakiegokolwiek przeoczenia, traktując swoją pracę jako życiowy priorytet. Aby móc wybrać tę rangę wymagana jest historia oraz charakter postaci!!
Pułkownik – kiedy Inspektor jest w niedyspozycji, bądź po prostu nieobecny, wszelkie jego obowiązki przejmuje pułkownik. Jest jego zastępcą zarówno w terenie, jak i w wewnętrznych sprawach, a cała Inkwizycja musi bezwzględnie go słuchać, tak samo jak w przypadku pana Inspektora. Aby móc wybrać tę rangę wymagana jest historia oraz charakter postaci!!
Naukowiec – bardziej i mniej szalony, bez mrugnięcia okiem eksperymentują na pojmanych Czarnokrwistych, chcąc wyciągnąć z nich tyle, ile tylko nauka pozwoli. Niejednokrotnie uciekają się do kontrowersyjnych i brutalnych metod, które złudnie przypominają działania niemieckich naukowców podczas drugiej wojny światowej. Ale jakie nie byłyby ich metody, cel jest szlachetny. W imię dobra ludzkości.
Strateg – osoby odpowiedzialne za układanie planów i odpowiednich strategii w celu odszukiwania i łapania zbuntowanych Czarnokrwistych. To od nich zależy, czy misja ma szansę na powodzenie. A Inspektor tylko takie akceptuje, nie dopuszczając nawet małego marginesu błędu.
Szpieg – szpiegują, pozyskują informacje i przenikają do środowiska Czarnokrwistych, chcąc pozyskać jak najwięcej danych na ich temat, głównie grupy 7DS.
Detektyw - prowadzą śledztwa w sprawach Czarnokrwistych, wielokrotnie współpracują z policją i to oni decydują, czy daną sprawę przejmuje Inkwizycja, jeżeli uznają taką potrzebę. Muszą wykazywać się wysoką inteligencją oraz spostrzegawczością, łącząc wiele rozsypanych fragmentów puzzli w jedną, spójną i logiczną całość.
Asasyni - specjalna grupa wykwalifikowana do zabijania z ukrycia. Są niczym cień, który bezszelestnie porusza się śladami za ofiarą, by w najmniej oczekiwanym momencie pozbawić ją przytomności bądź życia. Nie posługują się bronią palną, a jedynie ostrymi przedmiotami.
Bojownicy – grupa żołnierzy, która jest po prostu od mordobicia, wyłapywania Czarnokrwistych i zabijania. Nic więcej dodać.


7DS


Gniew – szef grupy 7DS. Najwyższa jednostka, a do tego najbardziej niebezpieczna, której celem jest całkowite zniesienie różnic pomiędzy ludźmi a Czarnokrwistymi, w tym przymusowe, coroczne oddawanie szpiku kostnego. Gniew jest brutalny w stosunku do ludzi, obdarzając ich czystą nienawiścią za sprowadzenie jego rasy do poziomu zwierząt, które można bezprawnie zarzynać, dlatego też nie jest przychylny, by w jego grupie znajdował się jakikolwiek członek innej rasy niż Czarnokrwisty. Jednakże jeśli chodzi o jemu podobnych, to wykazuje się lojalnością i troską, nie pozwalając, by ktokolwiek tknął jego ludzi, za co jest gotowy do wielu wyrzeczeń. Aby móc wybrać tę rangę wymagana jest historia oraz charakter postaci!!
Pycha – najbliższa osoba Gniewu, która w razie jego nieobecności podejmuje za niego większość decyzji i prowadzi grupę twardą ręką. Najbardziej zaufana osoba szefa gangu, do jej obowiązków należy również obmyślanie kolejnych planów w celu zamachu na rząd oraz pułapek na Inkwizycję. Aby móc wybrać tę rangę wymagana jest historia oraz charakter postaci!!
Obżarstwo – hakerzy, technicy i informatycy wszelakiej maści.  Ich zadaniem jest tworzenie nowych wirusów oraz hakowanie rządowych komputerów w celu pozyskiwania informacji, planów odnośnie kolejnych łapanek, czy też miejsc, w których są przetrzymywani pojmani wcześniej Czarnokrwiści.
Pożądanie – medycy, ratownicy, lekarze. Wszystko to, co potrafi obsługiwać się skalpelem oraz bandażem. Ich zadaniem jest nie tylko składanie w jedną całość członków grupy, ale również wycinanie zlokalizowanych wcześniej chipów oraz kodów kreskowych, dzięki czemu Czarnokrwiści nie mogą zostać już namierzani przez rząd.
Zawiść – Odpowiadają za wyciąganie informacji od pojmanych ludzi. Zazwyczaj siłą, zagłuszając ewentualne wyrzuty sumienia, kiedy odcinają kolejnego palca ofierze. Mistrzowie tortur, trucizn, czy też innych narzędzi, które służą jednemu. Zadać ból.
Chciwość – Ci, którzy nie mogą pochwalić się bojowymi umiejętnościami, ale przysługują się grupie w inny sposób. Głównie poprzez dostarczanie z różnych źródeł broni, zapasów, czy chociażby takich przyziemnych rzeczy jak maski. Taki trochę suport, który swoimi małymi siłami chce wspierać prawa Czarnokrwistych.
Lenistwo – osoby, które należą do grupy i posiadają umiejętności bojowe, dzięki czemu są zawsze gotowi walczyć na znak Gniewu o swoje wartości.
 


Powrót do góry Go down
 
Rangi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: x :: ➜ Wprowadzenie do gry :: Małe kompendium-
Skocz do: