IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Rangi klanowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 227
Imię i nazwisko : Cygańskie Mokasyny Grozy.

Rangi klanowe Empty
PisanieTemat: Rangi klanowe   Rangi klanowe EmptySob Kwi 09, 2016 10:55 pm

 

Hundur

Alfa -  Lider klanu, najwyższa władza, to do niego należą wszystkie podejmowane decyzje. Jest pewny siebie i dumny, a każdy, kto zadrze z nim bądź jego klanem gorzko tego żałuje. To urodzony przywódca, nietolerujący niesubordynacji, uważający wyższość Czarnokrwistych nad ludźmi.  Zresztą, nie ma co ukrywać, że również w przypadku osobników z innych klanów podchodzi z pewnym dystansem i wręcz namacalną dominacją. Aby móc wybrać tę rangę wymagana jest historia oraz charakter postaci!!
Beta - "drugi po Bogu". Agresywny i ciężki do okiełznania, a jedyną osobą, która potrafi powstrzymać ten huragan jest Alfa. Wzbudza taki sam szacunek co wyżej wymieniony, choć jego agresywna i okrutna postawa w niejednym wywołuje o wiele większy strach. Ponadto to do niego należy w głównej mierze karanie nieposłusznych, tropienie zdrajców oraz zabijanie wrogów klanu.
Hundur (wataha) – czyli wszyscy inni, którzy należą do klanu. Nie ma żadnego szczególnego podziału na walecznych, kucharzy, tancerzy czy lekarzy. Każdy zajmuje się swoimi własnymi sprawami i żyje w spokoju (o ile można to nazwać spokojnym życiem~). Ale każdy ma obowiązek stawić się na wezwanie Alfy tudzież Bety i bez zająknięcia słuchać ich rozkazów, inaczej grozi wykluczeniem z klanu bądź śmiercią.
Omega – Ci, którzy służą w klanie. Najczęściej są to osobniki, które w większym lub mniejszym stopniu podpadli Alfie, bądź pierwotnie należeli do innych klanów. Ponadto zdarzały się pojedyncze przypadki, kiedy to ludzie zostawali przyjęci do klanu z różnych powodów i obsadzani w roli służby. Niemniej taka osoba musi być przygotowana na… niezbyt przyjemne traktowanie w klanie.

Kottur
Lew – przywódca klanu, który swoją pozycje pozyskał poprzez wygranie krwawych walk, zazwyczaj na śmierć i życie. Jego stanowisko jest ruchome, to znaczy, że wiele innych osobników z klanu czyha na pozycję Lwa, dlatego też przywódca cały czas musi być czujny i gotowy do obrony, a to czyni go jednym z najsilniejszych liderów wszystkich klanów. Aby móc wybrać tę rangę wymagana jest historia oraz charakter postaci!!
Tygrys – druga najsilniejsza osoba w klanie, tuż po Lwie. W razie nagłej śmierci przywódcy automatycznie przejmuje jego pozycje i nie musi z niej rezygnować, aż do momentu pojawienia się nowego oponenta, który będzie miał chrapkę na najwyższe stanowisko w klanie i będzie zmuszony siłą utrzymać się na swojej pozycji.
Kottur (stado) – wszyscy członkowie klanu bez wyraźnego podziału, czy też pozycji. Ot, normalni mieszkańcy miasta. Zasada jest tylko jedna. Trzeba być Czarnokrwistym z kocimi genami. Tyle.  
Kot – najniższa z rang w całej hierarchii klanu. Zazwyczaj należą do niej tchórzliwe jednostki, bądź Ci, którzy połasili się na stanowisko Lwa i przegrali walkę, a jednak z jakiegoś powodu pozostawiono ich przy życiu. Do tej grupy odnosi się z pogardą i wysługuje się nimi do najbrudniejszej i najbardziej śmierdzącej roboty, aczkolwiek to wciąż lepsze, niż pozostanie wyrzutkiem.


Fugl
Przewodnik – z racji, że klan ten wykazuje się największą neutralnością, pozycja przywódcy jest wybierana drogą zamkniętego głosowania. Lider nie lubi, kiedy klanowicze nazywają go „szefem", czy też innymi odmianami tego słowa, dlatego też sam siebie zwie ‘Przewodnikiem”, czyli osobą, która prowadzi swoją „rodzinę” przez trudy życia, aż do świata pełnego spokoju i dobra, czyli ostatecznego połączenia z rasą ludzką. Wychodzi z założenia, że więcej można zdziałać słowem, niż pięścią. Aby móc wybrać tę rangę wymagana jest historia oraz charakter postaci!!
Hetman – osoba, która jest odpowiedzialna za sprawy polityczne w klanie. To jego najczęściej wysyła się w sprawach dyplomatycznych, zwłaszcza z przedstawicielami rządu, choć czasami zdarzają się pokojowe i negocjacyjne rozmowy z innymi klanami. Osoba, która raczej nie sięga po siłowe środki, woląc posługiwać się inną bronią – inteligencją.
Fugl (stado) – cała reszta osób z klanu, która żyje sobie w spokoju na terenie miasta. W głównej mierze są to mało bojowe jednostki, wybierające tryb życia pozbawiony niepotrzebnych walk, waśni oraz kłótni, ale to nie oznacza, że nie potrafią się powstrzymać i pokazać pazurów w razie konieczności.
Sprzymierzeni – z racji pokojowej polityki, w klanie nie występują, no, przynajmniej nie oficjalnie, podziały na służbę oraz panów. W tej grupie znajdują się wszyscy inni, którzy nie posiadają klanowych genów. Wyrzutkowie, w małych procentach ludzie oraz Czarnokrwiści, którzy dawniej należeli do innych klanów. Wszyscy znajdą tutaj swój azyl.  


Jordin
Dominant – Silny przywódca klanu, o którym krążą pogłoski, że nie jest do końca zdrowy na umyśle. Swoja główną siedzibę ma poza terenami miasta, aczkolwiek bardzo często je odwiedza. Przewodzi klanem, który otacza mgiełka tajemniczości, trzymając się raczej na uboczu od większości konfliktów, jakie występują pomiędzy innymi klanami oraz na tle rasowym. Aby móc wybrać tę rangę wymagana jest historia oraz charakter postaci!!
Zwierzchnik – jest łącznikiem pomiędzy klanem a przywódcą. Przekazuje większość wiadomości i pełni raczej rolę informatora. W przeciwieństwie do szefa, zamieszkuje w mieście, gdzie ma oko na członków klanu, którzy wybrali miejski tryb życia.
Jordin (stado) – członkowie klanu, choć nielicznego, to są rozproszeni zarówno po całym mieście jak i poza jego granicami. Ponoć większość klanowiczów cierpi na przeróżne choroby mentalne, dlatego też inne klany dołożyły wszelkich starań, by odsunąć ich jak najdalej od spraw wewnątrz miastowych.
Podlegli – po prostu słudzy, w głównej mierze zamieszkujący w pobliżu lidera, choć zdarzają się przypadki umiejscowieni w mieście. Ich rolą jest, uwaga, tutaj pojawi się plot twist…. Służenie.  
Powrót do góry Go down
 
Rangi klanowe
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: x :: ➜ Wprowadzenie do gry :: Małe kompendium-
Skocz do: