IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Cześć, to ja, Twoje sumienie.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

Cześć, to ja, Twoje sumienie.  Empty
PisanieTemat: Cześć, to ja, Twoje sumienie.    Cześć, to ja, Twoje sumienie.  EmptyPon Sie 08, 2016 12:18 pm

Cześć, to ja, Twoje sumienie.  Tumblr_static_8xjw2dh37c4k0kwk40w8ggss8_640_v2

Był tu cytat po angielsku, ale i tak nie wiem co znaczył.

✖ — — — — — — — — — — — — — — — — — — — ✖

GODNOŚĆ | PSEUDONIM
Naho Kanesada. Zwyczajnie, Ej-Ty.

WIEK | ZNAK ZODIAKU | PŁEĆ
17 lat. Baran. Żeńska.

ORIENTACJA | RASA | GRUPA | RANGA | KLASA
Heteroseksualna. Ludź. Hummingbird. Wrona. C.

UMIEJĘTNOŚCI
Ładowanie zajebistości... Proszę czekać...
✖. SPRYT - z Naho to taki lisek, i to nie ze względu na trochę zjebany ryj, ale intelekt, który w  przypadkach zagrażających jej czterech literom, potrafi wykombinować iście szatański plan (czyt. najlepsze rozwiązanie).  Dodatkowo, jest mistrzem w rozwiązywaniu rebusów i zagadek.
✖. SZYBKOŚĆ - może to przyczyna jej długich nóg, ale po prostu szybka z niej bestia.
✖. PAMIĘĆ - cóż, ze względu na to, że Naho i tak nie ma za wielu obowiązków i nie wykonuje wielu czynności, to pamięta dokładnie co widziała, słyszała i macała. Może dlatego niewiele się ucząc osiąga tak dobre wyniki? No nie wiem, nie wiem.

SŁABOŚCI
Słabości? Przecież ich nie mam.
✖. ANTY-KUCHARZ - tak już jest, że woli spożywać to co inni przygotowali, niżeli sama zrobić. Naho potrafi spieprzyć wszystko. To cud, że nauczyła się nie przypalić wody i nastawić mikrofalówkę na odpowiedni czas, by zapiekana była smaczna, a kuchnia cała.
✖. CHOROBA LOKOMOCYJNA - chcesz zobaczyć co wylądowało w żołądku dziewczyny w ostatnim tygodniu? Okej! Zabierz ją w długi rejs!
✖.
✖. NAIWNOŚĆ - zdecydowanie największa z wad panny Kanesada. Możesz sprzedać jej największą bajeczkę, a ona jest w stanie w nią uwierzyć. Twoja babka skakała pierwsza ze spadochronu? Widziałeś Obame? A może wieże Eiffla w Londynie? Będzie słuchała Twych absurdalnych iście prawdziwych historii z zapartym tchem.



WYGLĄD ZEWNĘTRZNY
"Oczy do góry, jeszcze trochę. O.. o.. blisko! Już widzisz mój ryj? Co mówisz? Jaka pogoda u nas na górze?"
Idziesz sobie wzdłuż ulicy, spoglądasz w gablotę i już chcesz powiedzieć "ale ładnie wyglądają te czasopisma, gdy promienie oświetlają ladę sklepu" - jak to ma w zwyczaju każdy przechodzeń, gdy nagle stwierdzasz, że ktoś zabrał słońce. Już masz zamiar kontaktować się z NATO, CSI i Panem Bogiem, gdy jednak okazuje się, że po prostu Naho stanęła obok Ciebie. Oddychasz z ulgą - światu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wracając do tematu, nie da się ukryć, że gdybyś chciał poćwiartować dziewczynę musiałbyś się upewnić czy na pewno jej ponad metrowe nogi zmieszczą się do worka. Jasnowłosa mierzy bowiem całe 178 cm, a ta wieść w uszach młodego chłopaka już nie raz była przyczyną kompleksów. Naho również nie jest zadowolona ze swojego wzrostu, trzeba przyznać, że przy większości dziewczyn wygląda jak młoda żyrafa. Powiedziałabyś "może zostać modelką"! I mogłaby, ale nie chce. Schabowe, karkówka i pączki o wiele bardziej chcą zostać jej następnym posiłkiem. Mimo, że waży mniej niż ma centymetrów, to i tak 73 kilo nie brzmi najlepiej, gdy jej znajome przeciętnie osiągają 1/2 jej wagi. Doszła jednak do wniosku, że woli być szczęśliwa i najedzona, niż smutna, chuda i wiecznie głodna, dlatego nie marnuje czasu na zbędną dietę. Na jej korzyść działa fakt, że lubuje się we wszelakich sportach i mimo, że nie jest w nich pionierem utrzymuje świetną tężyznę fizyczną. Figura, może nie należy do samej Ewy Chodakowskiej, ale dziewczę zdecydowanie może poszczycić się dużym wcięciem w talii, jak i sporym biustem (cycki).
Patrząc na jej owalną twarz możemy dostrzec parę dużych oczu. Przeciętny człowiek ma parę i los tak chciał, że i jej ani nie zabrał, ani trzeciego nie dodał. Nie jest też nowością, że oba mają jednakowy kolor, w tym przypadku szary. Dla tych ciekawskich dodam, że ma też uszy. Aż dwie sztuki, osadzone po lewej i prawej stronie głowy. Małe zaskoczenie, nieprawdaż? Są w stu procentach normalne, nie licząc faktu, że lewe z nich trochę odstaje. Ten defekt Naho przykrywa włosami, które "mienią się blaskiem tysiąca zbóż" (czyt. mają kolor siana, nic specjalnego). Sięgają za łopatki.
W wyniku spędzania większości czasu na dworze, szczególnie wiosną, latem (jesienią i zimą) jej skóra przybiera śniady odcień. Cóż, nie jest zbyt modne być wielką i opaloną w czasach, gdy królują porcelanowate laleczki, ale taki już urok dziewczyny. Skóra, na szczęście, pozbawiona jest defektów w postaci krost czy piegów.  


Ps. W przeciętnym obuwniczym ciężko znaleźć buty damskie o rozmiarze 43.



CHARAKTER
Miałaś być obłędna, nie opętana.
Znacie osoby, które zawsze wyglądają poważnie, a po ich twarzy można wyczytać niewyczerpane pokłady inteligencji? Owszem? To tak właśnie nie wygląda jasnowłosa. Bowiem kiedy Bozia, Budda, Spaghetti i wszystko w co wierzycie, rozdawała twardy charakter, Naho przeszczęśliwa stała w kolejce po wzrost. Niestety, przeoczyła też kilka innych stacji, co spowodowały duże braki w jej ogólnym wizerunku.
Już po pierwszym spojrzeniu można stwierdzić, że nie ma się do czynienia ze zbyt ogarniętym rozmówcą. Ogółem, dziewczyna wygląda jakby była zawsze we własnym, wyimaginowanym świecie, toteż ludzie biorą ją za niedorozwoja, któremu ktoś dał szanse funkcjonować w społeczeństwie. Sytuacja zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni, gdy już z łaski swojej mordę otworzy. Nie jest to trudne, gdyż należy do ekstrawertyków i bardzo łatwo nawiązać z nią rozmowę. Wprost kocha pogadanki o niczym. W co grałeś, na co masz ochotę czy inne bzdety bardzo ją ciekawią. Nie oznacza to jednak, że nie można z nią pofilozofować, porozmawiać o sensie życia czy wyższości dodawania nad odejmowaniem. W takim przypadku musiałbyś wysłuchać jej potoku słów, gdyż mówi tyle co inni na dzień lub miesiąc.
Lubi i mówi o sobie. Nie są to zwykłe przechwałki typu "co sobie ostatnio kupiłam", lecz jej przemyślenia odnośnie jakiegoś tematu. Dużo rzeczy ją interesuje i gdy tylko znajdzie coś ciekawego, oczywiście dla niej, musi znać opinie innych. Humunculusy? Kopulowanie bocianowców z rzędu pelikanowatych? Już dawno przerabiała te tematu z całą rzeszą jej znajomych, bądź ludzi nowo poznanych. Często zachwyca się też osobami, szczególnie całkowitymi jej przeciwieństwami. Podobno jest magiczna siła przyciągania między ludźmi o różnych charakterach. Szczególnie z jej strony.
Wierzcie lub nie, ale Naho wyróżnia się ponadprzeciętnym IQ. Niby nie należy oceniać człowieka po okładce (Na okładce mojej książki od matematyki jest facet, któremu ona się podoba. Mi się nie podoba). Jest po prostu cholernie bystra i inteligentna, ale równie leniwa i nie wykorzystuje swoich umiejętności w 100%. Kiedy chce się pouczy, kiedy nie chce - to nie. Dużo informacji zapamiętuje z lekcji, na których raczej słucha nauczyciela i jest aktywna. Po prostu lubi być zorientowana w temacie i nie zostawiać w tyle. Trzyma poziom i nie stara się go ani zaniżyć, ani podwyższyć, mimo swoich możliwości. Raczej nie przejmuje się, gdy ktoś nazwie ją kujonem. Ba! Nawet czuje się zaszczycona.
Na pochwałę zasługuje jej upartość i walka, jaką zwykle podejmuję. Objawia się ona w najprostszych i najbardziej błahych sprawach. Wyprowadzenie psa na spacer? Okej! Zwierzak nigdy o nim nie zapomnij i obiecuje, że sam będzie chciał wracać po nim do domu. Oczywiście, niekiedy przesadza. Tą samą gafę popełnia w momencie, gdy stara się z kimś bliżej poznać, narzucając mu swoją osobę. Gdy persona myśli, ma nadzieje i marzy, aby już więcej jej nie ujrzeć - BADUM! Siedemnastolatka powraca wraz ze swoimi resztkami dumy. Ostatecznie możesz ją olewać, zjebać, nakrzyczeć i pobić (niepotrzebne skreślić), mając nadzieje, że się zniechęci, lecz nie byłbym tego pewny, gdyż jest bardzo nieprzewidywalnym człowiekiem.
Naho często się zgrywa, aby być odebrana za lepszą niżeli jest, a jak wiecie - każdy skrywa w sobie uśpionego diabła, który czyha, aby zajebutać innym życie. Nie raz i nie dwa posuwała się do drobnych oszust i kłamstw, aby ułatwić sobie egzystencje. Nie uważa tego za nic złego, jeżeli nie szkodzi osobom trzecim. Może to wypływać z faktu, że jest po prostu leniem, a jej "grzeszki" głównie dotyczą obowiązków.

DODATKOWE
"Kto tu zagląda ten tak wygląda."
✖. Niegdyś była fanką anime, mang i wszystkiego co związane z japońską animacją. Pochwalić się może znajomością wielu serii i niekiedy jeszcze obejrzy jakiś ciekawszy tytuł.
✖. Nie potrafiłaby zostać wegetarianką, weganką czy nawet wegetą. Nie zjadłaby jednak koniny. Psiny i kociny także.
✖. Ma uczulenie na złoto i - jak sama twierdzi - ananasy oraz mycie naczyń. Wprost tego nienawidzi.
✖. Nie lubi chodzić w łapciach, o  wiele bardziej pasuje jej brudzenie skarpet.
✖. Nienawidzi małych dzieci. Uważa, że tylko płaczą, srają i drą się. Dodatkowo wyglądają jak ziemniaki.
✖. Gdy była młodsza trenowała karate, gdy jednak straciła tym zainteresowanie przepisywała się do różnych klubów. Siatkarski, jeździecki, pływacki - obecnie trenuje koszykówkę.
✖. Beznadziejnie wychodzi na zdjęciach i sama się określa jako najbardziej niefotogeniczną osobę jaką zna. Inni jej tylko przytakują i chociaż w tej kwestii się z nią zgadzają.
✖. W grach zawsze wybiera męską postać. Bez powodu.
✖. Lubi rozmawiać z inteligentnymi rozmówcami, dlatego.. mówi do siebie. Często.
✖. Jako maluch miała wadę wymowy. Sepleniła. Gdy mówi za szybko zdarza się zmiękczać wyrazy. Łosoś staje się łośośem, a paralotnia - palalotnią.

✖ — — — — — — — — — — — — — — — — — — — ✖


Jestem świadoma tego że ta karta nie została napisana najlepiej...


Ostatnio zmieniony przez Naho dnia Sro Sie 10, 2016 8:38 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Herauchi
KRUK

Herauchi
Liczba postów : 131
Imię i nazwisko : Atasuke Herauchi.
Wiek : 18 lat. Drugi rok kibluje w Blackbird.
Wzrost i waga : Sto sześćdziesiąt siedem centymetrów autodestrukcji - i wciąż rośnie. Waga w okolicy sześćdziesięciu kilogramów.

Cześć, to ja, Twoje sumienie.  Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, to ja, Twoje sumienie.    Cześć, to ja, Twoje sumienie.  EmptySro Sie 10, 2016 4:47 pm

Yo, Naho.
Przytargano mnie za szmaty Walczyłem o twoją kartę postaci z dzikimi pumami i zwyciężyłem. Lecim z koksem.

BŁĘDY.
Cytat :
który w przypadkach zagrażających jej czterech literą
Literom.

Cytat :
cóż, ze względu, że Naho i tak nie ma za wielu obowiązków
Ze względu na to, że (...)
Inaczej brzmi nie po polszemu.

Cytat :
gdy jednak okazuje się, że po po prostu Naho
Po po po.

Cytat :
dlatego nie marnuję czasu na zbędną dietę
Marnuje. Bez ogonka.

Cytat :
lubuje się wszelakich sportach
Lubuje się we wszelakich sportach.

Cytat :
Da tych ciekawskich dodam, że ma też uszy.
Dla.

Cytat :
Trzyma poziom i nie stara się jego ani nie zaniżyć, ani podwyższyć
Trzyma poziom i nie stara się go ani zaniżyć, ani podwyższyć (...)

Cytat :
Na pochwałę zasługuje jej upartość i walka, jaką zwykle podejmuję.
Podejmuje. Ona podejmuje, ty nie walcz.

Cytat :
jeżeli nie szkodzi osobą trzecim.
Osobom. Gdy masz liczbę mnogą, rzeczownik kończysz z "-om".

Cytat :
chociaż tej kwestii się z nią zgadzają.
Zjadłaś "w". Wypluj.

Poza tym karta postaci zabawna. Boków mi nie starczyło do zrywania. Nawet jak kp była w fazie prac wiedziałem, że Naho będzie nieźle wykreowana. Już sam motyw wysokiej dziewczyny... well, wepchnij mnie gdzieś w swój napięty grafik. Atasuke zacznie łazić po ścianach z tym swoim kompleksem niższości.
Akcept będzie od razu, jak poprawisz wyżej wskazane błędy. Gdzieś jeszcze mignęła mi jakaś literówka, więc jak ją wyłapiesz, to punkt dla ciebie. Później daj mi znać na PW (lub w tym temacie), że poddałaś KP korekcie to dostaniesz kolor i soczysty uścisk prezesa od twojego ulubionego admina.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Cześć, to ja, Twoje sumienie.  Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, to ja, Twoje sumienie.    Cześć, to ja, Twoje sumienie.  EmptySro Sie 10, 2016 8:41 pm

Om, om, om...
Odmeldowuje się, Kapitanie!
Postaram się znaleźć dla Ciebie czas między wyzywaniem niziołków, a kurdupli. Jesteś wolny 17 maja 2024?
Czekam na akcepta i lecem na podbój fabuły~
Powrót do góry Go down
Herauchi
KRUK

Herauchi
Liczba postów : 131
Imię i nazwisko : Atasuke Herauchi.
Wiek : 18 lat. Drugi rok kibluje w Blackbird.
Wzrost i waga : Sto sześćdziesiąt siedem centymetrów autodestrukcji - i wciąż rośnie. Waga w okolicy sześćdziesięciu kilogramów.

Cześć, to ja, Twoje sumienie.  Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, to ja, Twoje sumienie.    Cześć, to ja, Twoje sumienie.  EmptySro Sie 10, 2016 9:16 pm

Akcept.
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Cześć, to ja, Twoje sumienie.  Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, to ja, Twoje sumienie.    Cześć, to ja, Twoje sumienie.  Empty

Powrót do góry Go down
 
Cześć, to ja, Twoje sumienie.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Cześć, buduję.
» Bliźniaki z piekła, część 2: Dante.
» Jak szaraczek wpadł w sidła Samorządu, część pierwsza.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: xxxx :: Karty-
Skocz do: