IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 30 Day Song Challenge

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Bezdomny Kot
KRUK / WYRZUTEK

Bezdomny Kot
Liczba postów : 708
Imię i nazwisko : Yume.
Wiek : 16 lat.
Wzrost i waga : 168 cm || 58 kg

30 Day Song Challenge Empty
PisanieTemat: 30 Day Song Challenge   30 Day Song Challenge EmptyCzw Lut 16, 2017 9:52 pm

Zasady są bardzo proste. Poniżej znajduje się lista trzydziestu dni oraz dopisków na dany dzień. Ty kopiujesz dzień, wklejasz pod odpowiedni dzień wybraną przed siebie piosenkę i zamieszczasz jakiś komentarz. That's all. Prawda, że banalne?
Pokażcie swoje gusta muzyczne! A co.

Spoiler:


To na początek ja zacznę.

Dzień 01 - Piosenka, która wywołuje na twoich ustach uśmiech.
Spoiler:
Limahl - Never Ending Story
To jedna z tych piosenek, które zakorzeniły się głęboko w moim serduchu. "Niekończąca się opowieść" to film mojego dzieciństwa, który dobrze wspominam (no oprócz sceny z koniem.... moje kokoro v.v). Niemniej dużą rolę odgrywają tutaj sentymenty i miłość do filmu. Co nakłada się na piosenkę, przy której zawsze robi się cieplutko na serduchu.
Powrót do góry Go down
Arno
ALFA

Arno
Liczba postów : 144
Wiek : 21 lat.
Wzrost i waga : 177 cm | 53 kg

30 Day Song Challenge Empty
PisanieTemat: Re: 30 Day Song Challenge   30 Day Song Challenge EmptyCzw Lut 16, 2017 11:21 pm

Dzień 01 - Piosenka, która wywołuje na twoich ustach uśmiech.
Spoiler:
Left Boy - Healthy Ego
Jest to pierwsza piosenka tego piosenkarza (nie znoszę tego słowa), którą znalazłem w odmętach yt. Trafiłem na nią całkowitym przypadkiem, bo szukałem jakiegoś amv... No ale jak już włączyłem, to rytm od razu wpadł w uchu i zaczęło się tego słuchać nałogowo. I dzięki tej jednej piosence odkryłem Left Boya, którego słucham już od kilku dobrych lat i którego totalnie uwielbiam. Ahaha, nie każdemu się spodoba bo to... no. :ll
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

30 Day Song Challenge Empty
PisanieTemat: Re: 30 Day Song Challenge   30 Day Song Challenge EmptyCzw Lut 16, 2017 11:45 pm

Dzień 01 - Piosenka, która wywołuje na twoich ustach uśmiech.
Spoiler:
Pompeii — natrafiłem na tę utwór przez amv, które miało zgoła odmienny tytuł: „The Optimists”. Napawa mnie czymś na wzór orzeźwienia i radości, gdy go przesłuchuje.
Powrót do góry Go down
Arno
ALFA

Arno
Liczba postów : 144
Wiek : 21 lat.
Wzrost i waga : 177 cm | 53 kg

30 Day Song Challenge Empty
PisanieTemat: Re: 30 Day Song Challenge   30 Day Song Challenge EmptyPią Lut 17, 2017 7:03 pm

Dzień 02 - Piosenka, której znasz cały tekst na pamięć.
Spoiler:
Coolio- Gangster's Paradise
Ogólnie mam spory sentyment do tej piosenki. Nie pamiętam, już jak na nią trafiłem, ale było to dawno temu. W każdym razie spodobała mi się na tyle, że kiedyś tam postanowiłem ją sobie przetłumaczyć. I jakoś tak wyszło, że cały tekst zapadł mi w pamięci.
Powrót do góry Go down
Sponsored content


30 Day Song Challenge Empty
PisanieTemat: Re: 30 Day Song Challenge   30 Day Song Challenge Empty

Powrót do góry Go down
 
30 Day Song Challenge
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: xxxx :: Muzyka-
Skocz do: