IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Zmorzaste dziwactwa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Zmora
KRUK

Zmora
Liczba postów : 101
Imię i nazwisko : Edgar Eckstein.
Wiek : 19 lat
Wzrost i waga : 167/62

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptyNie Maj 22, 2016 5:13 pm

Ekhm. Zabroniono mi na cb. |:

No to tak. Zacznijmy od tego, że nie umiem robić zdjęć, a rysuję w szkicowniku, więc kartki robią psikusy. No i jakość pikna nie jest też.
Dwa. Do rysowania używam: markery, akwarele, tusz, cienkopisy, biały żelopis i duuuużo ołówków.

Drzewa
Pełen format drzew
To miał być Twelve z Zankyou no Terror
Jack z The Nightmare Before Chritmas
Inspiracja Shinikai Shoujou
Kojarzy ktoś Wielką Szóstkę?
A to chyba Kindred miała być
Pani taka, o
HTF Flippy ♥ <--- to kiedyś wrzucę pokolorowane, bo nie chce mi się szukać szkicownika.
Takie cuś
Pierwsza próba z akwarelami
Powrót do góry Go down
Zmora
KRUK

Zmora
Liczba postów : 101
Imię i nazwisko : Edgar Eckstein.
Wiek : 19 lat
Wzrost i waga : 167/62

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptySob Maj 28, 2016 9:19 pm

klik!
No to to ten zmasakrowany rysunek. Poplamiony tuszem... Rozmazany tusz... A kolorowe plamki to pozostałość po rysunku, który kolorowałem markerami na poprzedniej stronie. I zapomniałem, że nie mam pod nim podłożonej kartki. \o/
Powrót do góry Go down
Zmora
KRUK

Zmora
Liczba postów : 101
Imię i nazwisko : Edgar Eckstein.
Wiek : 19 lat
Wzrost i waga : 167/62

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptyCzw Paź 20, 2016 8:35 am

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptyCzw Paź 20, 2016 9:54 am

Uuu. Ten rysunek wyszedł Ci świetnie, choć ma się wrażenie, że ta ręka we włosach nagle jakoś dziwnie chudnie lub cokolwiek się z nią dzieje, to jest zarąbiste. Czekam na moment aż skończysz ten art i pochwalisz się końcową wersją, tak.
Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Newt
Liczba postów : 627
Wiek : dwadzieścia siedem lat.
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptyCzw Paź 20, 2016 10:12 am

Woa. Ale widać poprawę, szczególnie jak chodzi o lineart i samą kreskę. O wiele lepiej to wygląda; włosy to w ogóle prezentują się genialnie. Jakbym miał się już do czegoś przyczepić (a i tak to zrobię), to byłoby to coś z twarzą. Nie umiem do końca określić, co dokładnie mi nie pasuje, ale albo ma za nisko oczy, albo włosy powinny być bardziej "uklepane" z prawej strony. Mogę się mylić lub to kwestia kreski, jaką się posługujesz. Tak czy siak: pokazuj więcej prac. I częściej.
Powrót do góry Go down
Zmora
KRUK

Zmora
Liczba postów : 101
Imię i nazwisko : Edgar Eckstein.
Wiek : 19 lat
Wzrost i waga : 167/62

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptyWto Lis 01, 2016 10:32 pm

Ogółem to zwaliłem tam anatomię, bo szkic w szkicowniku był niedopracowany (twarz boli chyba najbardziej), a na tablecie nie miałem siły. Ale ciiii. To już jest na przyszłość wiedza. x:

I kolejny WIPeł. W sumie to ten sam, ale teraz cały rysunek pokażę.

klik
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptyNie Lis 20, 2016 8:25 pm

woa - to jedyne co mi przychodzi do głowy po obejrzeniu twoich prac, które są serio dobre (kc twoje włosy i to, że chce ci się robić tak szczegółowe rysunki, bo gdy ja rysuję łańcuszek, poddaję się przy drugim kółku). Mimo, że masz bardzo amino kreskę, to i tak twoje arty robią na mnie duże wrażenie, a ja nie przepadam za artami w stylu anime, więc serio, s z a c u n. Właściwie, trudno mi cokolwiek więcej powiedzieć, bo wydaje mi się, że jesteśmy mniej więcej na tym samym etapie umiejętności, jeśli chodzi o anatomię - czasem się gdzieś zgubi, hehe, ale, who cares. Liczę na to, że ten WIP nie zginął i go kiedyś skończysz (o ile już nie został skończony) i nam go pokażesz <':
Powrót do góry Go down
Zmora
KRUK

Zmora
Liczba postów : 101
Imię i nazwisko : Edgar Eckstein.
Wiek : 19 lat
Wzrost i waga : 167/62

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptyPon Gru 12, 2016 9:52 pm

Klik.
W teorii skończone. W praktyce poddałem się przy spódnicy, bo uznałem, że kolorowanie w SAI to nie moja bajka i jeżeli coś będę robił kolejnego w digitalu to kolorować będę na pewno w ps.

No i WIPeły tradycyjne.
Bill Cipher!
Over the Garden Wall
Moja kapłanka OC
Powrót do góry Go down
Zmora
KRUK

Zmora
Liczba postów : 101
Imię i nazwisko : Edgar Eckstein.
Wiek : 19 lat
Wzrost i waga : 167/62

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptySro Lut 08, 2017 9:31 pm

Klik!
Dobra. Nie wiem, naprawdę nie mam pojęcia, kiedy ostatni raz rysowałem na formacie A4, bo wszystkie rysunki robię w szkicownikach A5 lub na kartkach tych samych rozmiarów... Ale mam dość. Tyle linii. Moje biedne cienkopisy, markery, kredki, wszystkie. D:
Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Newt
Liczba postów : 627
Wiek : dwadzieścia siedem lat.
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptyCzw Lut 09, 2017 10:34 am

Czyżby "Kaizoku F no Shouzou"? ~
Powrót do góry Go down
Zmora
KRUK

Zmora
Liczba postów : 101
Imię i nazwisko : Edgar Eckstein.
Wiek : 19 lat
Wzrost i waga : 167/62

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptyCzw Lut 09, 2017 11:57 am

Owszem. Niezaznajomionym przytakuję też na zwykłego Piotrusia Pana. x3
Powrót do góry Go down
Zmora
KRUK

Zmora
Liczba postów : 101
Imię i nazwisko : Edgar Eckstein.
Wiek : 19 lat
Wzrost i waga : 167/62

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptySob Mar 18, 2017 11:51 am

Hue hue hue. Aż się wam pochwalę, że kredki do mnie przywędrują!



A praca w przybliżeniu tutaj: klik!
Powrót do góry Go down
Makoto
WRÓBEL / JORDIN

Makoto
Liczba postów : 6
Imię i nazwisko : Makoto Takeuchi
Wiek : 16
Wzrost i waga : 167 // 58

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptySob Mar 18, 2017 9:07 pm

Wow, materiały i włosy wychodzą Ci tak cudownie miękko. Szczerze podziwiam.
Powrót do góry Go down
Zmora
KRUK

Zmora
Liczba postów : 101
Imię i nazwisko : Edgar Eckstein.
Wiek : 19 lat
Wzrost i waga : 167/62

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptyPon Mar 20, 2017 8:26 am

Dziękuję. ♥

A tutaj kolejne podejście do digitala. Moja postać do RPG.
Zmorzaste dziwactwa Srdb5eI
Powrót do góry Go down
Zmora
KRUK

Zmora
Liczba postów : 101
Imię i nazwisko : Edgar Eckstein.
Wiek : 19 lat
Wzrost i waga : 167/62

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptyNie Kwi 09, 2017 10:04 pm

Zdychaaaaaam.
I w sumie to nie mam na nic czasu.

Drzewaaaaa....
Blue Diamond - Steven Universe

Yep. Kłócę się z tabletem.
Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Newt
Liczba postów : 627
Wiek : dwadzieścia siedem lat.
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptyPon Kwi 10, 2017 1:48 am

No, no. Podoba mi się kolorowanie w drugim przykładzie. Swoją drogą, ile mniej więcej szkiców trzaskasz na dzień?
Powrót do góry Go down
Zmora
KRUK

Zmora
Liczba postów : 101
Imię i nazwisko : Edgar Eckstein.
Wiek : 19 lat
Wzrost i waga : 167/62

Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa EmptyPon Kwi 10, 2017 8:37 am

To w sumie zależy... Jak mam sesję RPG lub jestem w szkole to baaaaardzo dużo. Znowu, kiedy siedzę w domu, niemalże wcale. Przez ostatni tydzień przechodziłem dodatki do Wiedźmina trójki i..  w sumie to po tygodniu narysowałem dopiero te digitale.
Maybe pokażę kiedyś strony z mojego szkicownika.
A wracając... Na kartkach ostatnio rysowałem jakiś tydzień temu. Na tablecie... ostatnio szkic mojej postaci.
Theeen... nope, ja nie rysuję codziennie. Tym bardziej, że e szkole nie byłem od X czasu.
A co do Blue Diamond - pokażę ci jak ten rysunek skończył,kiedy mi się siły skończyły. xD

+ https://i.imgur.com/ReEvHWx.jpg
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Zmorzaste dziwactwa Empty
PisanieTemat: Re: Zmorzaste dziwactwa   Zmorzaste dziwactwa Empty

Powrót do góry Go down
 
Zmorzaste dziwactwa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: xxxx :: Twórczość-
Skocz do: