IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Dezaktywacja/Aktywacja konta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 227
Imię i nazwisko : Cygańskie Mokasyny Grozy.

Dezaktywacja/Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Dezaktywacja/Aktywacja konta   Dezaktywacja/Aktywacja konta EmptySro Kwi 13, 2016 10:11 pm


Dezaktywacja

Czasami dopada nas chandra, ucieka wena i chęci do gry. A czasami jest tak, że nie mamy czasu. Ale nie chcemy kasować się z forum, bo istnieje szansa na powrót. Dlatego też warto zgłosić taką sytuację i nie martwić się na zapas.

Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Okres (mniej więcej):[/b]
[b]Powód:[/b]
[b]Link do KP:[/b]



Aktywacja

Po prostu wracacie do gry i chcecie wyciągnąć swoją KP z odmętu ciemności.

Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Link do KP:[/b]




Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Dezaktywacja/Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Re: Dezaktywacja/Aktywacja konta   Dezaktywacja/Aktywacja konta EmptyWto Wrz 06, 2016 2:36 pm

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Dezaktywacja/Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Re: Dezaktywacja/Aktywacja konta   Dezaktywacja/Aktywacja konta EmptyNie Wrz 18, 2016 11:00 pm

Powrót do góry Go down
Daiya
SEKRETARKA

Daiya
Liczba postów : 48
Imię i nazwisko : Izumi Daiya
Wiek : 17 lat
Wzrost i waga : 166 cm | 53 kg

Dezaktywacja/Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Re: Dezaktywacja/Aktywacja konta   Dezaktywacja/Aktywacja konta EmptySob Gru 31, 2016 6:36 pm

Powrót do góry Go down
Yozo
ANTYKWARIUSZ

Yozo
Liczba postów : 17
Imię i nazwisko : Yozo Edogawa
Wiek : 28 lat
Wzrost i waga : 182 cm || jakieś 75 kg?

Dezaktywacja/Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Re: Dezaktywacja/Aktywacja konta   Dezaktywacja/Aktywacja konta EmptyNie Mar 26, 2017 11:32 pm

Etto...

Nick: Yozo
Okres (mniej więcej): Załóżmy póki co, że do 12 maja. Jakby co poproszę o więcej albo powiem, że wystarczy mi mniej.
Powód: Mam od jakiegoś miesiąca/dwóch dość trudny czas psychicznie, nie jestem za bardzo w stanie się zabrać za pisanie akurat tą postacią, bo o ile jest moim zdaniem cudny, to jest zbyt radosną bułą i nie umiem się w niego wczuć. Wiem, że ta sytuacja jeszcze trochę się pociągnie, bo znam siebie i to, jak różne rzeczy na mnie wpływają. Z forum rezygnować nie chcę, bo je lubię, postać Yozo też, wolę się ograniczyć jedynie do gry Fumiyą (jak już ją zacznę, welp). Naraz przepraszam wszystkich, którym obiecałem grę, może jeszcze kiedyś się złapiemy, ale póki co nie. I za zaniedbanie gazetki też przepraszam, odrobię to najszybciej jak z Larkiem damy radę... ; - ; W razie czego gdybym był potrzebny, to pw Fumiyi czeka, jak coś mi na niego przychodzi, to dostaję powiadomienie na telefon.
Link do KP:klik
Powrót do góry Go down
Yozo
ANTYKWARIUSZ

Yozo
Liczba postów : 17
Imię i nazwisko : Yozo Edogawa
Wiek : 28 lat
Wzrost i waga : 182 cm || jakieś 75 kg?

Dezaktywacja/Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Re: Dezaktywacja/Aktywacja konta   Dezaktywacja/Aktywacja konta EmptyCzw Cze 08, 2017 1:44 am

Tak jak forum, wracam ze snu zimowego. .o.

Nick: Yozo
Link do KP: klik, chociaż ostatecznie nie trafiła do archiwum.
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Dezaktywacja/Aktywacja konta Empty
PisanieTemat: Re: Dezaktywacja/Aktywacja konta   Dezaktywacja/Aktywacja konta Empty

Powrót do góry Go down
 
Dezaktywacja/Aktywacja konta
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kasacja konta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: x :: Dział Administracji-
Skocz do: