IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Nasze zwierzaki.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

Nasze zwierzaki.  Empty
PisanieTemat: Nasze zwierzaki.    Nasze zwierzaki.  EmptyPią Lip 01, 2016 4:52 pm

Chcecie się pochwalić swoim pupilem, bo jest tak uroczy, że aż szkoda byłoby go nie pokazać? Ten temat jest stworzony właśnie dla Was. Ślijcie zdjęcia - na pewno będzie miło uwiesić oko przy ulubionym zwierzaku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Nasze zwierzaki.  Empty
PisanieTemat: Re: Nasze zwierzaki.    Nasze zwierzaki.  EmptyPią Lip 01, 2016 4:56 pm

I znowu będę pierwszy, he.

Tutaj.
I jeszcze tu.

Zdjęcia trochę niewyraźne, ale co tam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Nasze zwierzaki.  Empty
PisanieTemat: Re: Nasze zwierzaki.    Nasze zwierzaki.  EmptySro Sie 17, 2016 8:47 pm

O kurde. Husky. Kocham tą rasę psa! *w*
Znaczy, nie miałam z nią dużej do czynienia, niżeli parę minut, ale w filmach się fajnie prezentują. Ładna psina.

Ja ogółem żyje na wsi (ale nie mam krówek // świnek // owiec), ale zawsze miałam zwierzyniec. Teraz ogółem mam najmniej zwierzaków i planuje na rok szkolny skitrać se szczura lub chomika.

Od początku:
DRAKO - koń, mój ulubieniec.
PASZTET - mój piesek najkochańszy. Tak jakby - drugi w kolejności. JESZCZE JEDNO FOTO
Ronia - suczka, matka Paszteta.
Pinky i Mózg - nie odróżniam ich. XD Moje królik kalifornijskie.
(Roni i królików - dodam zdjęcia potem)

Miałam ostatnio kota, ale coś mi zjadło. ;_; Ogółem tak psów w życiu miałam z 10.. głównie przybłędy, ale mamut (mama) kazała powydawać. Tak samo jak koty.
Powrót do góry Go down
Shad
WILGA

Shad
Liczba postów : 38
Imię i nazwisko : Kurt Redley
Wiek : 17 lat
Wzrost i waga : 172cm/69kg

Nasze zwierzaki.  Empty
PisanieTemat: Re: Nasze zwierzaki.    Nasze zwierzaki.  EmptyPon Gru 05, 2016 9:16 pm

A pokazywałem u siebie, tu też pokażę.


https://imgur.com/lSv5ztJ - 13-letnia wielka bestia.
http://screenshot.sh/m3e676eEXqshh - A tu mniejsza, 11-letnia bestia i zdjęcie o jakości tostera. Może jak da sobie zrobić lepsze, to wrzucę xD
Powrót do góry Go down
Bezdomny Kot
KRUK / WYRZUTEK

Bezdomny Kot
Liczba postów : 708
Imię i nazwisko : Yume.
Wiek : 16 lat.
Wzrost i waga : 168 cm || 58 kg

Nasze zwierzaki.  Empty
PisanieTemat: Re: Nasze zwierzaki.    Nasze zwierzaki.  EmptyPon Gru 05, 2016 9:26 pm

Urocze ;-;
Powrót do góry Go down
Shad
WILGA

Shad
Liczba postów : 38
Imię i nazwisko : Kurt Redley
Wiek : 17 lat
Wzrost i waga : 172cm/69kg

Nasze zwierzaki.  Empty
PisanieTemat: Re: Nasze zwierzaki.    Nasze zwierzaki.  EmptyWto Gru 06, 2016 8:32 am

Biedne staruszki muszą siedzieć u weterynarza ;/
Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Newt
Liczba postów : 627
Wiek : dwadzieścia siedem lat.
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

Nasze zwierzaki.  Empty
PisanieTemat: Re: Nasze zwierzaki.    Nasze zwierzaki.  EmptyCzw Gru 15, 2016 10:36 pm



Shad, coś o tym wiem.
Powyżej Lara. Też trzynastoletnia bestia.

Brakuje mi zdjęć kotki, papug, chomika i rybek, ale póki co sobie odpuszczę. Miałem też do niedawna kociaka, będącego krwią z krwi Kirai, naszej wrednej mordy, którą zajęliśmy się dobre trzy czy cztery lata temu, ale został nagle wydany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Nasze zwierzaki.  Empty
PisanieTemat: Re: Nasze zwierzaki.    Nasze zwierzaki.  EmptyCzw Gru 15, 2016 11:11 pm

O mój boże. Jak jak ja widzę tego biednego, smutnego i zmęczonego życiem Husky'ego, to aż smutno mi się robi, że moja sunia za parę lat też tak może mieć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Nasze zwierzaki.  Empty
PisanieTemat: Re: Nasze zwierzaki.    Nasze zwierzaki.  EmptyCzw Gru 15, 2016 11:34 pm

Ja niestety musiałem się rozstać po szesnastu latach wspólnej egzystencji ze swoim psem.
Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Newt
Liczba postów : 627
Wiek : dwadzieścia siedem lat.
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

Nasze zwierzaki.  Empty
PisanieTemat: Re: Nasze zwierzaki.    Nasze zwierzaki.  EmptyPon Sie 07, 2017 3:23 am

Miotam psiskiem ze schroniska. Poznajcie Maxa.

KLIK #1
KLIK #2
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Nasze zwierzaki.  Empty
PisanieTemat: Re: Nasze zwierzaki.    Nasze zwierzaki.  Empty

Powrót do góry Go down
 
Nasze zwierzaki.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nasze bannery

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: xxxx :: O nas-
Skocz do: