IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Poziom 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Herauchi
KRUK

Herauchi
Liczba postów : 131
Imię i nazwisko : Atasuke Herauchi.
Wiek : 18 lat. Drugi rok kibluje w Blackbird.
Wzrost i waga : Sto sześćdziesiąt siedem centymetrów autodestrukcji - i wciąż rośnie. Waga w okolicy sześćdziesięciu kilogramów.

Poziom 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poziom 2   Poziom 2 - Page 2 EmptyNie Lis 27, 2016 7:08 pm

Syknął pod nosem, gdy noga nie natrafiła na stabilny grunt. Może było to ryzyko, którego nie warto podjąć, ale w jego głowie kłębiła się myśl, że miało to jakiś sens. Czas uciekał między palcami, a działań jak nie było, tak nie było. Kątem oka wychwycił jeszcze, jak wielkie bydle o włosach barwy czystej kartki papieru przygotowuje się do skoku. Mniej więcej w tym samym czasie dłonie Atasuke oparły się na plecach Blizny.
Loire ugiął kolana ─ Atasuke ugiął ręce w łokciach.
Loire skoczył ─ Atasuke wyprostował ramiona.
Ideą było pchnięcie Blizny w otchłań najsilniej, jak potrafił.
Powrót do góry Go down
Bezdomny Kot
KRUK / WYRZUTEK

Bezdomny Kot
Liczba postów : 708
Imię i nazwisko : Yume.
Wiek : 16 lat.
Wzrost i waga : 168 cm || 58 kg

Poziom 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poziom 2   Poziom 2 - Page 2 EmptyNie Lis 27, 2016 7:20 pm


Loire bez większego problemu przeskoczył dwa metry, lądując na platformie. Niestety, ta zaczęła się niebezpiecznie gibać i przekrzywiać...


Tymczasem Atasuke postawił wszystko na jedną kartę. I pchnął biednego Bliznę w przepaść. Chłopak zatoczył się a po chwili.... (Blizna masz czas do jutra na ewentualny post-obronę B|)

_________________
Newton x Yume. :| Serio.

Poziom 2 - Page 2 RdaCbSk
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Poziom 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poziom 2   Poziom 2 - Page 2 EmptyNie Lis 27, 2016 9:27 pm

/ Ja się pytam: za co >:I


- Żeby sprawdzić jak jest głęboko.
Odpowiedział, co dla niego było wręcz rzeczą oczywistą, że tak postąpił. Lepsze było to niż macanie stopą pustej przestrzeni i, nie daj bóg, wywalenie się prosto w tę dziurę. A przede wszystkim od tego chciał uchronić Zmorę, reszta jak chciała mogła robić co mu się podoba. Nawet obcinać sobie palce jak tamta dziewczyna. Zresztą, zasłużyła sobie i raczej swojego zdania nie zmieni.
W czasie, kiedy patrzył kątem oka jak jego szanowny wuefista wyprawia cholera wie co, poczuł coś dziwnego na swoich plecach. Znaczy się, może nie dziwnego, ale raczej nie był przyzwyczajony do dotykania go tam inaczej niż w bójce. Toteż tam zareagował. Nawet już wyczuwając pchnięcie, jedyne co mógł zrobić, to obrócić się i chwycić jakkolwiek pierwszą rzecz jaką napotkał, czyli w zasadzie tego, który posunął się do tak niecnego czynu.
Nie miał więcej szans. Jeśli się nie złapie, to runie w przepaść i tyle go było. Ta myśl go przerażała bardziej niż cała ta zabawa halloweenowa.
Powrót do góry Go down
Ava
ZIĘBA / WYRZUTEK

Ava
Liczba postów : 32
Imię i nazwisko : Aya "Ava" Maki
Wiek : 17 lat
Wzrost i waga : 165/w normie

Poziom 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poziom 2   Poziom 2 - Page 2 EmptyPon Lis 28, 2016 12:37 am

Coś się zaczynało dziać, coś zdecydowanie niedobrego. Może to zwierzęca intuicja podpowiedziała Avie, że powinna działać, a może zdążyła wydedukować sobie, co za chwilę nastąpi. Najważniejsze, że odruchowo, zupełnie bez przemyślenia, zdecydowała się pomóc tym, którzy tego potrzebowali.
Wyrwała się z rąk Tamura (w razie potrzeby wspominając się swoim plastikowym nożykiem, który wcale nie był tak tępy na jaki wyglądał…) i zeskoczyła na ziemię. Nie zważając już nawet na skorpiony pełzające po podłodze, rzuciła się w stronę dwójki postaci znajdujących się niebezpiecznie blisko przepaści. Nie liczył się teraz za bardzo fakt, kto komu i dlaczego zechciał tam wbić nóż w plecy, ale przede wszystkim to, jak uratować oboje chłopaków. Myśleć i oskarżać będzie się potem.
Jeśli króliczastej udało doskoczyć się do Blizny i Atasuke na czas, to… cóż, pozostało jej tylko chwycić ich za ręce czy cokolwiek możliwego tak, żeby przypadkiem oboje nie stoczyli się w szczelinę. Dziewczyna syknęła z bólu poruszając zranioną ręką, ale nie zawahała się. Raczej nie posiadała wystarczającej siły, by zupełnie odciągnąć ich od krawędzi, ale przynajmniej trochę powinno to pomóc zebrać tamtym równowagę.
O ile tylko wszystko poszło zgodnie z planem. Czy raczej improwizacją.

/łeło łeło Ava-chan jedzie na ratunek~
Powrót do góry Go down
The King
TYGRYS

The King
Liczba postów : 25
Imię i nazwisko : Tamur Kamegawa
Wiek : 26 lat
Wzrost i waga : 177,5 cm | 62 Kg

Poziom 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poziom 2   Poziom 2 - Page 2 EmptyPon Lis 28, 2016 12:45 am

Edycja postu. Proszę o jego uwzględnienie.

Śmierć i tak nastąpi. Jego dewizą było robić coś zamiast nic nie robić. Pozwolił odejść Avie. Nie przejmował się Loire. Rozwiązanie nie było tak głupie jak samo skakanie na inne miejsce. Pierwsza pomyłka z wajhą zniechęciła jednak czy wszystkie są złe? Może coś tyczy się ich ustawienia.
- Postarajcie się jakoś pozbyć tych stworów. Może się jakoś uda. Może boją się ognia? - Kiedy wypowiedział ten domysł, przejął pochodnie z dłoni Aster i machnął w kierunku potwroków trzymajac się przy tym od nich z daleka. Jesli nie reagowały zdjął swój szalik z szyi, podpalił go i zrzucił w mrok ciemnośći chcąc się dowiedzieć co znajduje się pod nimi.


Ostatnio zmieniony przez The King dnia Wto Lis 29, 2016 8:18 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Bezdomny Kot
KRUK / WYRZUTEK

Bezdomny Kot
Liczba postów : 708
Imię i nazwisko : Yume.
Wiek : 16 lat.
Wzrost i waga : 168 cm || 58 kg

Poziom 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poziom 2   Poziom 2 - Page 2 EmptyWto Lis 29, 2016 12:25 am


Śmierć zajrzała w oczy Blizny, lecz ostatkiem sił złapał się Atasuke. Zachwiali się i runęliby w dół spleceni w uścisku nienawiści gdyby nie heroiczna postawa.... Avy. Ava została bohaterem dzisiejszego dnia ratując dwójkę nowych znajomych.
Tymczasem z dziur zaczęły wychodzić kolejne stworki-skorpiony...

_________________
Newton x Yume. :| Serio.

Poziom 2 - Page 2 RdaCbSk
Powrót do góry Go down
Bezdomny Kot
KRUK / WYRZUTEK

Bezdomny Kot
Liczba postów : 708
Imię i nazwisko : Yume.
Wiek : 16 lat.
Wzrost i waga : 168 cm || 58 kg

Poziom 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poziom 2   Poziom 2 - Page 2 EmptyWto Lis 29, 2016 9:07 pm


+ EDIT
Małe stworki zdawały się w żaden sposób nie bać ognia, ba, on je przyciągał. Jak ćmy do światła zaczęły zbliżać się do posiadaczy pochodni... A z dziur zaczęło ich więcej wypełzać.
Kiedy Czarnokrwisty poświęcił swój szalik, i podpalony rzucił go w przepaść, nie był w stanie niczego dostrzec, bo światło zostało dość szybko pochłonięte przez ciemność.

_________________
Newton x Yume. :| Serio.

Poziom 2 - Page 2 RdaCbSk
Powrót do góry Go down
Loire
NAUCZYCIEL WFu / LEW

Loire
Liczba postów : 30
Imię i nazwisko : Loire LeBlanc-Rey
Wiek : 36 lat
Wzrost i waga : 253 cm |146 kg

Poziom 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poziom 2   Poziom 2 - Page 2 EmptyWto Lis 29, 2016 9:37 pm

Udało się! Przykucnął od razu, starając się rozłożyć ciężar ciała nad małą platformą najlepiej jak się dało. Chybotanie było nieprzyjemne, jak nic to coś poleci w dół...

Usłyszał szamotaninę, oczywiście. Odwrócił się na moment, by oszacować sytuację. Trójka uczniów prawie że poleciała w przepaść, King coś kombinował z pochodniami, jakieś robale wyłaziły... merde. A on nie miał jak wrócić na podest, bo przeszkadzał obniżony sufit. Nawet nic im nie mógł przekazać, bo głos nadal odmawiał mu posłuszeństwa.

Jego droga prowadziła jedynie naprzód, na następną majaczącą w mroku platformę. Z ciężkim sercem odwrócił się, złapał równowagę na chybotliwej powierzchni, wymierzył skok na ile dał radę w półmroku... heh. Jeśli tu zginie, to jego jedynym żalem będzie fakt, że nie mógł ocalić dzieciaków... i jej.

Skoczył.
Powrót do góry Go down
The King
TYGRYS

The King
Liczba postów : 25
Imię i nazwisko : Tamur Kamegawa
Wiek : 26 lat
Wzrost i waga : 177,5 cm | 62 Kg

Poziom 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poziom 2   Poziom 2 - Page 2 EmptyWto Lis 29, 2016 9:51 pm

Zdjął swoją kurtkę, podpalił ją po czym rzucił wraz z pochodnią. Miał nadzieje, że robactwo przyciągnie ten ogień w stronę gdzie nikogo nie ma i skoczą za nim w przepaść. Jak najszybciej wziął z powrotem Avę na ręce, przymierzył się do skoku, rozpędził i skoczył starając się naśladować Loire. Wymierzył by skończyć w tym samym miejscu co lygrołak wcześniej starając się najlepiej jak potrafił utrzymać równowagę. Nie zostało mu już nic innego. Chciał uratować choć jedną osobę.
Powrót do góry Go down
Raphael

Raphael
Liczba postów : 22
Imię i nazwisko : Raphael Collins
Wiek : 21 lat.
Wzrost i waga : 187 cm | 70 kg

Poziom 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poziom 2   Poziom 2 - Page 2 EmptyWto Lis 29, 2016 10:26 pm

Ledwo ogarniał to, co się wydarzyło. Brak wzroku był dla niego bardziej uciążliwy, niż mógłby przypuszczać. Czuł się beznadziejnie, nie mogąc niczego zobaczyć. Jeszcze ten uciążliwy chłód, który wgryzał się aż do kości, powodując, że czarnowłosy ledwo potrafił się powstrzymać, aby nie zacząć dygotać. Ale musiało być coś, co mógł zrobić. Dzięki zmysłowi słuchu wywnioskował, że inni skakali na platformy. Może i on powinien tak zrobić? Zacisnął pięści, palcami drażniąc wewnętrzną stronę stronę dłoni.
Spróbuj. Masz niewiele do stracenia.
Jasne, niewiele. Najwyżej spadnę, świetnie.
Ruszył przed siebie, próbując stawiać w miarę równe kroki. Liczył, ile kroków pozostało mu do przepaści. Jeden. Dwa. Trzy. Cztery. Cofnął się w momencie, gdy poczuł, że stopa nie natrafiła na grunt. Wycofał się, po raz kolejny licząc kroki. Nie chciał się pomylić i runąć. Zatrzymał się, kiedy wrócił tam, gdzie wcześniej stał. Wziął głęboki oddech, w myślach prosząc wszystkie niewidzialne siły o pomoc. Rozpędził się i skoczył przy ostatnim kroku, mając nadzieję, że wybił się w dobrym momencie.
I believe, I can fly.
Powrót do góry Go down
Bezdomny Kot
KRUK / WYRZUTEK

Bezdomny Kot
Liczba postów : 708
Imię i nazwisko : Yume.
Wiek : 16 lat.
Wzrost i waga : 168 cm || 58 kg

Poziom 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poziom 2   Poziom 2 - Page 2 EmptyPon Gru 05, 2016 9:24 pm


Niestety, ale nie udało wam się. I wszyscy zginęliście :v
Platforma, na której znajdował się Loire, ostatecznie przechyliła się tak, że kotowaty nie miał jak się przytrzymać ani też złapać, i ześlizgnąwszy się - runął w dół. Wprost na długi, wystające kolce, które rozerwały jego ciało.
To samo spotkało Kinga i Aster. Może King doskoczyłby, ale ostatecznie odbił się od platformy i powędrował w ślady Loire wraz z panią dyrektor.
Ava, Atasuke i Blizna... też runęli w dół, gdyż pchnięta dziewczyna nie utrzymała ich ciężaru i nie złapała równowagi.

Cała ta ekipa, na następnej fabule będzie odczuwała silne bóle kości.

Co do reszty, którzy pozostali na platformie, tj: Zmora, Alexey i Raphael i Edward... też zginęli c: Przygnieceni i przebici przez zwisające kolce. A ich ciała zjadły dziwne skorpiony c:

Na następnej fabule cała trójka będzie odczuwała silne bóle kości  do tego swędzenie na całym ciele.

Ava, masz już palec c:

Ci, co chcą odpowiedź na zagadkę zapraszam na gg/pw. Do zobaczenia przy następnym evencie~

_________________
Newton x Yume. :| Serio.

Poziom 2 - Page 2 RdaCbSk
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Poziom 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poziom 2   Poziom 2 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Poziom 2
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: xxxx :: Tajemniczy stary dwór-
Skocz do: