IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share
 

 Don't be so shy, boy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Medusa
KOS / JORDIN

Medusa
Liczba postów : 134
Imię i nazwisko : Siva "Medusa" Yaeshon
Wiek : 18 lat
Wzrost i waga : 64 kg | 170 cm
Age : 21

Don't be so shy, boy Empty
PisanieTemat: Don't be so shy, boy   Don't be so shy, boy EmptyPon Cze 27, 2016 11:51 pm

Imię i nazwisko: Siva Yaeshon
Przezwisko: Medusa
Wiek: 18 lat
Płeć: Kobieta
Rasa: Czarnokrwista
Zawód: Dorabia w weekendy w barze Inferno (10-18)
Charakter:

 • Na pierwszy rzut oka = szczera; obojętna na otoczenie; pewna siebie; sarkastyczna; apatyczna; trudna w obyciu; wredna.
 • Po dłuższej znajomości = lojalna; szczątkowo miła; mniej sarkastyczna; nawet bardziej przerażająca.

Wygląd:

 • Najważniejsze
  ✎ oczy(pionowe źrenice, heterochronia - lewe jasnoróżowe, prawe jasnobrązowe)
  ✎ włosy(blond, krótkie z jednym dłuższym pasmem)
  ✎ łuski(na plecach, ramionach i zewnętrznej stronie ud, są czarnawe, błyszczące i twarde)

 • Mniej ważne
  ✎ liczne blizny(największa od uda, wzdłuż żeber i po pachę)
  ✎ znamię(w kształcie półksiężyca, na karku)
  ✎ tatuaż(liczba osiem przecięta poziomą linią)


Słabości: Afenfosmofobia; uzależnienie od nikotyny; gotowanie; nienawiść kotów i psów (skutek gadzich genów); aspołeczność.
Umiejętności: Podzielna uwaga; umie się bić; zna się na alkoholach; wyostrzony zmysł wzroku.

Rówieśnicy: Przeciętniacy zbyt boją się do niej podejść po usłyszeniu tych wszystkich plotek z jej udziałem, jedna mówi, że podobno kilku zwyczajnych gostków kiedyś próbowało i nie skończyło się to dla nich za dobrze. Porządni uczniowie również chcieli „włożyć jej w głowę kilka mądrych słów”, ale zostali odprawieni środkowym palcem. Również oczy Sivy oraz jej krew stanową swoistą barierę między nią a normalnymi ludźmi, aczkolwiek i w „przeciętnym” gronie ma bardzo dobrych znajomków.
Jednak mimo wszystko głównie otaczają ją buntownicy, delikwenci oraz indywidualiści, którym nie przeszkadza jej charakter lub nawet się im podoba, a fakt bycia Czarnokrwistą mają głęboko gdzieś. O dziwo z tych kategorii ma bardzo wielu znajomych i w każdej klasie każdego rocznika wydaje się mieć przynajmniej jednego swojego człowieka. Inne szkoły również nie zostały pominięte, dlatego można powiedzieć, że Siva jest medium między wszystkimi dorosłymi i niekoniecznie opryszkami w tym mieście.
Z kolei nieciekawe typki spod czarnej gwiazdy lubią wyzywać ją na pojedynki czy ogłaszać Medusę ich wrogiem numer jeden. Biorąc pod uwagę jak wiele walk stoczyła i ilu miała widzów, to nie dziwi się, że ludzie mogą się jej bać — pewnie sama by zaczęła.

Rodzina: Ojciec Japończyk, matka Kanadyjka - mężczyzna jest człowiekiem, ona Czarnokrwistą (wężem). Matka umarła podczas porodu (Siva urodziła się w Kanadzie); ma złe stosunki z ojcem, które spowodowane zostały przez ich braki w komunikacji, śmiercią matki Medusy oraz pewnym wydarzeniem, które zapoczątkował. We Francji ożenił się ponownie, przez co Ezra został jej bratem; nawet lubi tego księciunia. Ojciec płaci za jej szkołę, ale gdy ją skończy raczej nie ma co liczyć na pomoc finansową.
Nigdy o tym nie mówi, ale miała kiedyś siostrę bliźniaczkę, która skończyła bardzo źle. Ezra poniekąd przypomina ją Sivie, dlatego nie potrafi nie być w stosunku do niego nieco bardziej krytyczna, niż chciałaby być.
We wczesnym dzieciństwie często odwiedzała liczne kuzynostwo, stąd zna większość dalszych krewnych.

Epizod z życia Med:

 • Jej najdłuższa blizna pochodzi z wypadku samochodowego, w którym zginął jej kuzyn. Oczywiście, jego rodzina nigdy nie obwiniała Sivy o to, że zmarł, ale sama nie mogła sobie wybaczyć tego, że ona przeżyła.
 • Przechodziła przez ciężką depresję, która skończyła się potężną ilością antydepresantów i licznymi bliznami na udach i ramionach. Brała tak dużo leków, że w końcu się uzależniła i musiała przejść na odwyk. Ponowny ożenek ojca dokopał dziewczynie jeszcze bardziej.
 • Na prostą wyszła kilka dni przed wyjazdem do Japonii, gdzie zaczęła uczęszczać do szkoły i pracować. Po odłożeniu leków przestała chodzić do psychiatry i "sama sobie pomogła".
 • Nie dopuszcza do siebie ludzi właśnie przez to wydarzenie. Jest w stanie mieć przyjaciół, ale muszą to być osoby spełniające odpowiednie kryteria.
 • Pokłóciła się z ojcem przez to, że wysłał ją na miesiąc do psychiatryka. Nie była tam zbyt dobrze traktowana, wydawało się, że to miejsce składało się tylko z sadystycznego personelu i parszywego jedzenia.
 • Również nie może wybaczyć ojcu tego, że gdyby nie wysłał jej w tamto miejsce to nawet nie pomyślałaby, że ktoś mógłby ją zgwałcić. Tam, tego czynu chciał dokonać ochroniarz, ale został powstrzymany przez innego pacjenta.
 • Po tym epizodzie zaczęła obracać się w złym towarzystwie, gdzie wykształciła swój obecny charakter i światopogląd.


Całą reszta ciekawostek:


 • Lubi czarny kolor oraz ubrania w stylu ninja goth, których ma pełną szafę.
 • Medusa jest przezwiskiem stworzonym przez tych wszystkich ludzi, którzy się jej boją. Prawdopodobnie utożsamili ja z tą Meduzą z greckiej mitologii, która potrafiła zmieniać ludzi w kamień poprzez spojrzenie.
 • Nałogowo czyta i ogląda horrory.
 • Ulubiona muzyka - trap i rock alternatywny.
 • Ma stronę, na której udostępnia swoje opowiadania.
 • Sama poskładała swój motor (nazwany Rev), którego części kupiła za swoje oszczędności.
 • W swoim akademickim pokoju, a dokładniej w szafie, ma przenośną lodówkę, do której chowa alkohol na czarną godzinę. Czasami jedzenie.
 • Oprócz lodówki kitra u siebie niedużego węża, którego nazwała Samurai.
 • Uwielbia ćwiczenia, ale nie ma zamiaru rezygnować z palenia.(będzie więcej)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Don't be so shy, boy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: x :: Dodatkowe informacje-
Skocz do: