IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Pokój nr 69

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pokój nr 69   Wto Lis 01, 2016 12:56 pm

Nadmiar emocji dnia poprzedniego wywołał u niego serię koszmarów. Na całe szczęście, poza pojedynczymi drygnięciami czy mimowolną zmianą grymasu twarzy, praktycznie się nie poruszał. Rogi, o które był oparty, zapewniały idealną stabilizację, a też nie śniło mu się nie wiadomo co, żeby miał zaraz się na boki rzucać. Był tak nieprzyzwyczajony do spania w ten sposób, że siłą rzeczy w końcu się zbudził.
Delikatny strumień światła zwężał jego źrenice po nagłym przebudzeniu. No, może nie tyle co nagłym, co po prostu niespodziewanym. Shun jednak nie miał w zwyczaju się śpieszyć i nawet mimo dręczących go koszmarów jego pobudka nie wyglądała tak dynamicznie jak powinna.
Świtało. Słońca było tyle co nic, ale świat od tej trony powoli budził się prawie w takim tempie jak Blizna.
Pierwsze co robił, to patrzył się w sufit. A w zasadzie nic nie robił, bo nie dawał oznak życia. Dopiero potem, kiedy wszystkie podzespoły w jego mózgu się uruchomiły, przechylił głowę odrobinę, by móc spojrzeć w bok, na Edgara.
Uśmiechnął się. A potem ogarnęła go panika.
Przecież on zasnął w ubraniach! Pogniotły się. Szybkie ogarniecie wzrokiem co jest jeszcze nie tak. Poza nieświeżym oddechem, którego nijak nie miał jak teraz poprawić, to jeszcze miał trochę zlepione włosy od potu. Przeklęte koszmary!
Blizna zrobił tak smutną minę, jakby ktoś nagle zabrał dzieciakowi lizaka, którego miał przed chwilą na języku.
Chwila konsternacji. Jak się postara, to zdoła się uporządkować tak, żeby wyglądał jak człowiek.
Delikatnie gładząc włosy, tam gdzie były trochę pozlepiane, spoglądał na zmorę. Spał? Nie... pewnie, chociaż... tak się ruszał nasz czarnokrwisty, że pewnie w końcu się zbudził! Cholera jasna.
A tak dobrze wyglądało jak obaj spali.
Powrót do góry Go down
Zmora
KRUK

Liczba postów : 101
Imię i nazwisko : Edgar Eckstein.
Wzrost i waga : 167/62

PisanieTemat: Re: Pokój nr 69   Nie Lis 20, 2016 12:47 pm

Owszem, jego sen nie trwał zbyt długo. Otwierał powoli oczy, jeszcze nie widząc zbyt wiele. Ugh... Okropny był ten Blizna. Czemu się tak rzucał na wszystkie strony? Lepiej byłoby, gdyby po prostu poczekał... tak do dziesiątej? Oj tak, byłby mu Zmorzak bardzo wdzięczny. A tak to nie. Nie wyśpi się, bo ten... Właśnie. Co on wyprawiał.
Prędko się zorientował i wręcz się roześmiał. Specjalnie skierował dłoń na jego włosy, który chwilę później rozczochrał.
Kara. Obudziłeś mnie ty okropny człowieku, wiesz? Ja nie wiem... Leż ty spokojnie. Jak chcesz to później wyjmę żelazko i się wyprasujesz... — powiedział, widząc jak ten gładzi swoje ubrania. A w sumie to stara się je wygładzić.
Uważnie mu się przyglądał. Był spocony... Ach, może było zbyt ciepło mu? Nie przyzwyczaił się do spania z kimś? W rzeczywistości to każdy ten fakt mógł się składać na to.
Powoli w końcu wstał z łóżka, puszczając swojego chłopaka, aby ten także wstał. Z pewnością łatwiej będzie mu się ogarnąć na stojąco lub przynajmniej siedząc.
Nie boli cię kark? Musisz mi koniecznie powiedzieć, jak tutaj pozmieniać na łóżku, żebyś spał w wygodnej pozycji. Na pewno to spanie dzisiaj odbije się na twoim karku — powiedział, co było dosyć oczywiste i nie wymagało szukania potwierdzeń. W rzeczywistości to... nie wiedział nawet czy rzeczywiście się o niego w ten sposób martwił, czy miał zakodowane gdzieś w głowie, że powinien to mu wypomnieć i zainteresować się takim faktem.
Spokojnie zaczął wyciągać z szafy żelazko. Czasami go używał, gdy musiał wyprasować strój galowy... Czyli najczęściej odnosiło się to tylko do koszul.
Wyjął także ręcznik, bowiem nie miał w pokoju deski do prasowania. Wolał domowe sposoby na coś podobnego. Sam sobie radził, więc przypuszczał, że Shun nie będzie miał problemu.
Chcesz iść jeszcze do łazienki? Czy ręcznik ci wystarczy... Ewentualnie jakaś miska z wodą i mydłem? Wiem, że nie przepadasz tam chodzić... Zresztą, ludzie cię tutaj też nie lubią. A teraz w łazienkach raczej będzie tłoczno.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Pokój nr 69
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3