IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Ciekawostki.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Ciekawostki.   Pon Maj 09, 2016 4:39 pm

Zawsze nadejdzie ten moment, kiedy stwierdzimy, że chcemy powiedzieć nieco więcej o swojej osobie. Do tego właśnie służy ten temat - jeśli ktoś nagle poczuje, że chciałby zdradzić nam parę ciekawostek o sobie, nie wstydźcie się i śmiało piszcie w tym temacie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Ciekawostki.   Pią Lip 01, 2016 4:30 pm

Będę pierwszy, he.

✓ Szybko popadam w złość. Potrafię się zdenerwować z błahych rzeczy, które niekiedy mnie bawią, a niekiedy... No cóż. Widocznie w dużej mierze zależy to od mojego samopoczucia. Potrafię być również czepliwy, czego staram się z całej siły unikać. Z krytycznym skutkiem, ale jednak.
✓ Inaczej pisze się ze mną przez komunikator internetowy, a inaczej rozmawia, przebywa w realu. Wszystko zależy od tego, którą z moich postaci poznaliście jako pierwszą. Z czasem mogę się otworzyć dla tych, z którymi piszę dużo dłużej. Wtedy pokazuje się mój prawdziwy charakter i styl pisania wiadomość.
✓ Chciałbym mieć węża, pytona. Dużo czytam na ich temat i w dalekiej przyszłości sprawię sobie takiego, o.
✓ Mam psa Husky'ego, suczka. Wabi się Honda - mega oryginalnie, nie?
✓ Urodziny mam 1 stycznia. Co zabawne, urodziłem się równo o północy.
✓ Wygodnie pisze mi się postaciami, które swoje przeżyły, nie są do końca łatwe, a inne osoby, a raczej postacie mają trudności nawiązania z nią jakiegoś kontaktu. Na mój pech ciężko wtedy znaleźć mi kogoś, z kim mógłbym normalnie popisać. Również dobrze mi się gra takimi, gdzie zaliczają się do grupy pozytywnych osób. Natomiast kobietami, uroczymi i słodkimi postaciami grać nie umiem i nie wiem, czy kiedykolwiek będę umiał.
Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Liczba postów : 627
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

PisanieTemat: Re: Ciekawostki.   Pią Lip 01, 2016 6:11 pm

► Tęsknie za szkołą. Ale no poważnie. Z jednej strony byłem wściekły i rzucałem autobusami, gdy miałem się zjawić na kolejnym sprawdzianie – z drugiej brakuje mi wszystkich świąt, konkursów, organizowanych pierdół pokroju: „Gilbert? Dobrze, że jesteś [.. are?] za moment przychodzi tutaj wycieczka i masz ich oprowadzić [… huh?] po szkole w przebraniu wojskowego. Strój już na ciebie czeka [okej...] w sali 205, powodzenia!” Zawsze wpychałem ten swój napastliwy łeb we wszystkie możliwe do odhaczenia imprezy, organizowałem plebiscyty, zbierałem i liczyłem głosy, rozdawałem ciasta, herbatę i kawę, oprowadzałem potencjalnych „nowych uczniów”, dekorowałem sale lub szkołę, grałem nawet jako agresywny prokurator w przedstawieniu (do tego stopnia realistycznie, że pani dyrektor wstała razem z kierowcą autobusu, zaklaskała i powiedziała, że powinienem iść w tym kierunku). Tak samo nie wyobrażam sobie omijania wykładów z historii, choć nie były obowiązkowe.

► Uwielbiam czytać książki, choć robię to w sumie od niedawna. Nie umiem też skupić się na jednej, bo dostaję białej gorączki i zapalenia opon mózgowych w jednym terminie – koniecznie zaczynam z 5 czy 10, co jakiś czas je zmieniając. Dlatego zanim przeczytam jedną, mija dwa razy tyle czasu, ile bym przeznaczył, gdybym był normalnym nastolatkiem.

► Bawi mnie, gdy ktoś się niekontrolowanie śmieje (lub robi to często, nawet jak nikt nie powie nic zabawnego; pozdrawiam Eevee). Wiem, że to reakcja na stres, a ludzie często parskają, bo się wstydzą lub nie wiedzą co powiedzieć... ale z racji tego, że sam rzadko się śmieję, zwracam na to jakoś szczególnie uwagę.

► Wyszlifowałem sobie tak dużą cierpliwość do osób postronnych, że nawet jeśli mnie wkurwiają, będę na nich patrzeć z kamienną miną polityka. Jak ktoś na mnie wrzeszczy, spokojnie pytam, czemu to robi, skoro sam na niego nie krzyczę. Ludzi cholernie zbija to z tropu.

► Lubię straszne, ciemne, ciche miejsca – parki albo lasy nocą, opuszczone fabryki, piwnice.

► No ni cholery się mnie nie obudzi. Można do mnie dzwonić 50 razy, można nastawić budzik i wepchnąć mi go w gębę, można puścić dzieciaka, żeby po mnie przebiegł, a nawet nie stęknę. Była nawet sytuacja, w której zaczęło zalewać nam dom, siostra wskoczyła mi przerażona na biodra z piskiem, że mamy powódź w pokoju. Jedyna reakcja: „Mhmm... później...”.

► Co możesz zrobić dziś – nie rób w ogóle. Może nikt nie zauważy.

► Kocham psy, ale nie chciałbym mieć żadnego małego. Już pomijam szczekanie tydzień po tygodniu, że nic tylko zakneblować i wsadzić do szuflady – po prostu bałbym się, że zrobię zwierzakowi krzywdę. Nadepnę, usiądę... mam też momenty, kiedy dosłownie z hukiem padam na kanapę... a jakby przypadkiem bytował na niej akurat mój york miniaturka, to z yorka miniaturki zrobiłby się naleśnik kompaktowy. W przyszłości chciałbym mieć nowofundlanda, wilczura albo jakieś inne wielkie bydle. Aktualnie w domu opiekuję się dwunastoletnią labradorką (Larą, od Lary Croft), kotką (Kirai) i jej młodym (Hunterem) oraz chomikiem (Sonią).

► Mam piegi na nosie, ramionach i przedramionach.

► Nawet jeśli kogoś nie znoszę i najchętniej kark bym mu złamał imadłem, nie będę tego pokazywać publicznie. Po prostu nie. Od ignorowania, poprzez czysto „zawodowy” stosunek – odzywanie się tylko w chwili „musu” lub z racji roboty. Nie wyobrażam sobie, żeby praca miała ucierpieć tylko dlatego, że mam ochotę wylać komuś wrzątek na krocze.

► Nie dyszę, nie sapię i nie jęczę z powodu gorąca. Ale lata nienawidzę.

► Uchodzę za człowieka, który przeżyje wszystko. Jestem po operacji, która miała się nie powieść, bo wynikły komplikacje pod koniec; przeżyłem zaczadzenie oraz upadek z wysokości szyją (karkiem) na kant biurka. Topiłem się, piorun huknął tuż obok mnie, prąd mnie kopnął. Nigdy niczego sobie nie złamałem. Nie pamiętam nawet, bym cokolwiek sobie skręcił.

► Mam różne tiki nerwowe, jak zwilżanie dolnej wargi językiem albo bawienie się łańcuszkiem na szyi. Jak jestem zdenerwowany, a rozmawiam z kimś przez telefon to chodzę po pokoju albo pocieram udo palcami.

► Codziennie budzę się z „poranną chrypą”, która trzyma się mnie dobre parę godzin. Czasem wraca również pod wieczór. Brzmię jak zepsuta piła łańcuchowa.

► Mam kiepskie poczucie humoru. Wręcz zerowe.

► Skończyłem liceum ogólnokształcące na profilu humanistycznym. Mam uprawnienia grafika komputerowego (ale tylko pierwszego stopnia). Pracuję dorywczo, jako audytor inwentaryzacji.

Now dance, fucker, dance
Man, he never had a chance

And now you steal away take him out today
Nice work you did. You’re gonna go far, kid
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aster
DYREKTORKA

Liczba postów : 144
Imię i nazwisko : Aster Elizabeth Dahlia Blackgarden
Wzrost i waga : Mniej niż 170cm na 57kg

PisanieTemat: Re: Ciekawostki.   Pią Lip 01, 2016 6:38 pm

• Prawie wszystko może mnie rozśmieszyć. Nie jest to wielki wyczyn, a moja poczucie humoru obejmuje nawet najgorsze z możliwych sucharów czy czarny humor. W sumie ten drugi bardziej.
  • Nie lubię dzieci, nie potrafię się z nimi porozumieć, ale o dziwo słuchają się mnie i lubią mnie.
  • Skończyłam dwa miesiące temu liceum ogólnokształcące na profilu biologiczno-chemicznym. I nie było przedmiotu z którego byłabym jakoś słaba. Były tylko te, których nie lubiłam np. historia lub geografia.
  • Mam 18 lat, urodziłam się w październiku.
  • Nienawidzę lata, gorąca, wątróbki i dźwięku styropianu.
  • Mam dwa koty, rudą mendę Artura (często nabieram na to ludzi, bo myślą, że mówię o człowieku) i małą biało-czarną kotkę Finlandię.
  • Mieszkam na pomorzu, w małej miejscowości. Jest tutaj cicho, spokojnie i nic się nigdy nie dzieje. Gdyby nie to, że nie mam tutaj szkoły wyższej - chętnie bym tutaj została. Moja ambicja mi jednak nie pozwala.
  • Jestem typem domatorki i nie lubię zbyt głośnych i zatłoczonych miejsc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shad
WILGA

Liczba postów : 38
Imię i nazwisko : Kurt Redley
Wzrost i waga : 172cm/69kg

PisanieTemat: Re: Ciekawostki.   Pon Gru 05, 2016 9:55 am

- Od 4 lat słucham tylko dwóch gatunków muzyki - Trap/Hardstyle
- Jestem lepszym słuchaczem, niż mówcą
- PODOBNO mam niezły wokal
- W życiu przeczytałem tylko dwie książki
- Moimi ulubionymi kolorami są: Czerwień, Błękit, Czerń
- Jestem niskim, niebieskookim brunetem
- Jestem Silezyjanem, choć nie z krwi
- Od urodzenia jestem ogromnym optymistą
- Jeżeli chodzi o pisanie, jestem perfekcjonistą i cholernie nie lubię popełniać błędów
- Lunatykuję
- Od trzeciego roku życia uczę się języka angielskiego
- Moje rodzinne korzenie rozpoczynają się gdzieś w Austrii
- Jestem prawdziwym graczem, a moje trzy ulubione serie gier, to The Elder Scrolls, Gothic i Need For Speed
- Często mam wizje senne
- W życiu nigdy sobie niczego nie złamałem
- Kocham Holandię
- Nie piję alkoholu i nie palę papierosów(Ale nie jestem emo x3)
- Szanuję ludzi LGBTQ, choć sam jestem hetero
- Przeżyłem 7 zabiegów poważniejszych, lub mniej poważnych
- Moim życiowym celem, jest utrzymywać moich najbliższych w dobrym humorze
- Wierzę, lecz nie praktykuję
- Od dziecka chciałem zostać Kierowcą wyścigowym/Szermierzem
- Jestem arachnofobikiem
- Mam... specyficzne poczucie humoru
- Jeżeli miałbym być zwierzęciem, byłby to wilk
- Lubię samotne spacery podczas pełni księżyca
- Moją ulubioną porą roku jest Jesień, a najgorszą - Lato
- Jestem szczery do bólu i tego samego oczekuję od drugiej osoby
- Nie jadam owoców, oraz 99% warzyw