IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Ostatnio obejrzane

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Bezdomny Kot
KRUK / WYRZUTEK

Bezdomny Kot
Liczba postów : 708
Imię i nazwisko : Yume.
Wiek : 16 lat.
Wzrost i waga : 168 cm || 58 kg

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyPon Paź 31, 2016 10:01 pm

Tak, mówimy o tym samym <3

Ja Alicję mam w planach obejrzeć, ale trochę się waham, bo nadal czuję niesmak po pierwszej części, a pokładałem w niej wielkie oczekiwania :c
Powrót do góry Go down
Bezdomny Kot
KRUK / WYRZUTEK

Bezdomny Kot
Liczba postów : 708
Imię i nazwisko : Yume.
Wiek : 16 lat.
Wzrost i waga : 168 cm || 58 kg

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyPon Lis 07, 2016 11:11 pm

- Obce niebo
(wielka szkoda. Potencjał był. I na tym się skończyło)

- Iluzja 2
(uwielbiam. Jak nigdy sequel równie dobry co pierwsza część. Serduszkuję)

- Więzy życia
(fajny dramat. Można obejrzeć, chociaż religijność momentami przytłacza)

- Wiecznie żywy
(... myślałem, że będzie gorszy. Zaskakująco nawet przypadł mi do gustu. Co prawda minus za końcówkę, ale ogólnie? Fajnie się oglądało)

- Skandalistka Lady W.
- Bagno
(Emm.... no. Ten... meh)

- May
(jako slasher? Meh. Jako dramat? Okej)

- Zaginiona kolonia
- Uwięziona
- Bestia
- Cherry Tre Lane
- Tai Hong
- Potworny wilk
- Mordercza zaraza
(szmiry... omijać szerokim łukiem)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyWto Lis 08, 2016 1:41 am

- Inferno
- Iluzja 2

Oba filmy gorąco polecam. Mega mi się spodobały.
Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Newt
Liczba postów : 627
Wiek : dwadzieścia siedem lat.
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptySro Lis 09, 2016 3:37 pm

- Pocahontas
- Godziny szczytu 2
- Godziny szczytu 3
- The Avengers
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyPią Lis 11, 2016 6:42 pm

Pitbull 3. Zajebisty jak zawsze. Daję mocne 12/10.
Powrót do góry Go down
Herauchi
KRUK

Herauchi
Liczba postów : 131
Imię i nazwisko : Atasuke Herauchi.
Wiek : 18 lat. Drugi rok kibluje w Blackbird.
Wzrost i waga : Sto sześćdziesiąt siedem centymetrów autodestrukcji - i wciąż rośnie. Waga w okolicy sześćdziesięciu kilogramów.

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptySob Lis 12, 2016 10:55 pm

Serio podoba ci się Pitbull? Dwójka też? Za co?

Obejrzane:
- The Others
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyWto Lis 15, 2016 9:35 pm

Bo mi się podobają tego typu filmy? Raczej logiczne. Może nie każdego aktora lubię, ale uważam, że jak na polski film naprawdę dobrze im to wychodzi. Obejrzyj sobie inne polskie produkcje, te nowsze, niekoniecznie wojenne, a sądzę, że poziomem jednak trochę przerastają inne filmy. Przynajmniej to nie jest kolejna głupia komedia pod tytułem "Och Karol!". Przynajmniej takie jest moje zdanie. Lubię Patryka Vegas, a raczej to co tworzy i sądzę, że nigdy mi się to nie znudzi.

Zaliczone:
- Alicja: po drugiej stronie lustra
- Sausage Party <-- ta bajka jest popierdolona. Nie polecam, jeśli ktoś jest, em, wrażliwy? Sztywny? Coś takiego.
Powrót do góry Go down
Bezdomny Kot
KRUK / WYRZUTEK

Bezdomny Kot
Liczba postów : 708
Imię i nazwisko : Yume.
Wiek : 16 lat.
Wzrost i waga : 168 cm || 58 kg

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyWto Lis 15, 2016 10:18 pm

No ale za coś konkretnie ci się podobał. Klimat? Fabuła? Aktorstwo? Nie atakuj za zwykłe pytanie...
Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Newt
Liczba postów : 627
Wiek : dwadzieścia siedem lat.
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyWto Lis 15, 2016 10:25 pm

Sure. Widzę, że lubisz. Dlatego pytam za co, bo ja nie znoszę i może źle coś z tego filmu odbieram, ma głębsze dno, które mi umknęło, ukryte motywy u bohaterów (którzy wydają mi się beznadziejnie wykreowani) albo coś jeszcze innego, co przez moje niedoinformowanie zniekształca obraz. Dla mnie te teksty, charaktery postaci, ich mentalność i to, jak się noszą... no po prostu nie. Nie zdzierżę. Ale to opinia co do drugiej części. Najnowszej nie oglądałem, więc nie wiem.

Obejrzane:
─ Pathology. Polecam. Ma dużo całkiem niezłych motywów, choć niektóre postacie działały mi na nerwy.
Powrót do góry Go down
Alexey
SEKRETARZ

Alexey
Liczba postów : 32
Imię i nazwisko : Alexey Bespalov
Wiek : 27 lat
Wzrost i waga : 180 cm/ 70 kg

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyWto Lis 15, 2016 10:43 pm

Motyl i skafander- Bardzo polecam. Francuski film, oparty na książce o tym samym tytule. Jego reżyserem jest znany malarz Julian Schnabel, a przy robieniu zdjęć, pracował nasz rodak Janusz Kamiński. Jest to film dający do myślenia, a także przyprawiający w niektórych momentach o łzy. Ciekawy montaż, częste ujęcia z perspektywy głównego bohatera i całkiem interesująca fabuła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyWto Lis 15, 2016 11:52 pm

W sumie nie atakowałem. Ale mam zły dzień, jestem zmęczony po pracy, więc mogło to tak zabrzmieć. Ale widzę, że ostatnio moje wypowiedzi tutaj są często odbierane za atak, więc. Nie wiem, czy mam się tym przejmować czy to może wyolbrzymianie, bo jednak Lark jest jaki jest i za mocno bierzecie do siebie odgrywanie mojej postaci. To tak z mojej perspektywy widzenia. |:

No to już mniej więcej powiedziałem. Generalnie nie przepadam za polskimi filmami, szczególnie tymi współczesnymi, bo są cholernie denne. Ciężkie filmy natomiast średnio mnie jarają - za bardzo rozumiem ich przesłanie i nie wiem, czy umiałbym obejrzeć taki film bez głębszych emocji. W Pitbulle podoba mi się gra niektórych aktorów, bo mimo tego, że niektórzy właśnie mają debile role do odegrania, zrobili to, no, dobrze. Debila też trzeba umieć dobrze zagrać. No ale to moja opinia. Może nie potrafię dostrzec wad, które widzi Newt. Podoba mi się klimat filmu, to, że może uderzać do wielu osób. Jak wszedłem na salę kinową, to miejsca były wszystkie zajęte, a jak kupowałem bilety, to zostały cztery ostatnie miejsca, więc. Widać jednak ma to coś. Co prawda nie można go równać z pierwszy Pitbullem, niemniej nie spierdolili to tego na tyle, żeby nie dało się tego nie obejrzeć. W Polsce i tak lepszego filmu o tematyce kryminalnej nie zrobią.
Powrót do góry Go down
Bezdomny Kot
KRUK / WYRZUTEK

Bezdomny Kot
Liczba postów : 708
Imię i nazwisko : Yume.
Wiek : 16 lat.
Wzrost i waga : 168 cm || 58 kg

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptySro Lis 16, 2016 12:00 am

Cytat :
W Polsce i tak lepszego filmu o tematyce kryminalnej nie zrobią.

Jesteś tego pewny? Akurat w polskiej kinematografii można wyszukać całkiem dobre perełki. Problemem jest to, że wolą nagłaśniać filmy pseudo-mondre-i-inteligjentne jak 'Sala Samobójców' czy tępe komedie romantyczne, a dobre kino jest spychane gdzieś pod półki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptySro Lis 16, 2016 12:18 am

Całkiem możliwe. Choć nie udało mi się ogarnąć coś naprawdę fajnego. Jak masz, to możesz zarzucić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyPią Lis 25, 2016 12:39 pm

Polecam wszystkim cieplutko Megan is Missing, idealne na samotne wieczory :^)




A tak na serio, to boję się przez to gdziekolwiek sama wyjść + chyba mam jakąś fobię przed beczkami.
PS i tak polecam
PS2 nie, to nie horror, oglądajcie
Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Newt
Liczba postów : 627
Wiek : dwadzieścia siedem lat.
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptySob Gru 17, 2016 9:34 pm

Cube ─ grupa niepowiązanych z sobą ludzi budzi się w sześciennym pomieszczeniu; każda ściana posiada kolejne przejście umożliwiające przedostanie się do innego pokoju. Problem w tym, że większość jest szprycowana pułapkami i niewiele z nich da się obejść nie tracąc przy tym ręki czy twarzy. Szóstka nieznajomych musi teraz znaleźć wyjście, jeżeli nie chcą umrzeć z pragnienia czy głodu.
Plus za podłoże fabularne, plus za większość rozwiązań, plus za zakończenie. Ale kurewski minus za postacie, które były bezpłciowe i ciężko było je znieść. Gra aktorska na bardzo niskim poziomie, bo ich reakcje momentami wydawały się aż nazbyt denne. Film ma jednak 20 lat, także nie spodziewałem się nie wiadomo jak chwytliwych zabiegów; co nie zmienia faktu, że niektóre "dramatyczne sceny" były żałosne. A szukanie problemów, które miały tych ludzi skłócić ─ beznadziejne. Bywały chwile, w których się wyrabiali. Taki Worth chociażby. Lub Leaven ─ pod koniec. Ale to mi w pewien sposób doskwierało, bo jak film zaczął się od wrzasków, płaczu i lamentu Leaven, tak skończył się na jej jakże inteligentnych i władczych wstawkach.
Powrót do góry Go down
Herauchi
KRUK

Herauchi
Liczba postów : 131
Imię i nazwisko : Atasuke Herauchi.
Wiek : 18 lat. Drugi rok kibluje w Blackbird.
Wzrost i waga : Sto sześćdziesiąt siedem centymetrów autodestrukcji - i wciąż rośnie. Waga w okolicy sześćdziesięciu kilogramów.

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptySob Gru 31, 2016 1:23 pm

Obejrzane:
- Pocahontas II: Podróż do Nowego Świata ─ no dobra. Wielkim fanem bajek to ja nie jestem, pierwsza część Pocahontas mnie nie porwała, ale tutaj spory plus za nowy romansik. Pewnie w niewielu bajkach coś takiego w ogóle ma miejsce. Bo jakim cudem jedna bohaterka miałaby być tak rozrzutna? >D
- Kevin sam w domu ─ kiedyś trzeba było spędzić z nim święta.
- Dobry dinozaur ─ ... nie mam pytań.
- Minionki rozrabiają ─ nie wiem dlaczego, ale lubię te dziewczynki. *parsk*
- Aladyn.

Ta, próbuję nadrobić bajki. Ale powiem wam, że nie czuję ich uroku.
Powrót do góry Go down
Medusa
KOS / JORDIN

Medusa
Liczba postów : 134
Imię i nazwisko : Siva "Medusa" Yaeshon
Wiek : 18 lat
Wzrost i waga : 64 kg | 170 cm
Age : 26

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptySob Gru 31, 2016 1:52 pm

- Inferno
- Łotr 1
- Doktor Strange
- Sully
- Kung Fu Panda 3
- Gdzie jest Dory?
- Tarzan: Legenda
- Snowden
Powrót do góry Go down
Herauchi
KRUK

Herauchi
Liczba postów : 131
Imię i nazwisko : Atasuke Herauchi.
Wiek : 18 lat. Drugi rok kibluje w Blackbird.
Wzrost i waga : Sto sześćdziesiąt siedem centymetrów autodestrukcji - i wciąż rośnie. Waga w okolicy sześćdziesięciu kilogramów.

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptySob Gru 31, 2016 4:15 pm

Ow. Niektóre z tych filmów właśnie dorwałem i planuję obejrzeć. I: Dobre chociaż?
Powrót do góry Go down
Medusa
KOS / JORDIN

Medusa
Liczba postów : 134
Imię i nazwisko : Siva "Medusa" Yaeshon
Wiek : 18 lat
Wzrost i waga : 64 kg | 170 cm
Age : 26

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptySob Gru 31, 2016 4:47 pm

Zależy o którym mówisz, bo na przykład Dory niezbyt mi podeszła, tak samo Inferno (fabuła niby super, ale cała reszta...) za to Łotr i Doktor mają świetne efekty, aż miło popatrzeć.
Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Newt
Liczba postów : 627
Wiek : dwadzieścia siedem lat.
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyPią Sty 06, 2017 2:07 am

- Miasto złodziei
- Rycerze z Szanghaju
- Godzilla (2014) - ♥
- Teksas - Pola śmierci - jak ktoś to obejrzy i ogarnie o co chodziło to niech mi wyśle swoją wersję wydarzeń na PW, bo obgadałem ten film z trzema osobami i ni chuja nie możemy dojść do czegoś, co byłoby spójne.
- Horda (La Horde, 2009)
- Run All Night
- Pitbull. Niebezpieczne kobiety
- C.R.A.Z.Y.
- Sin City - Miasto grzechu
Powrót do góry Go down
Bezdomny Kot
KRUK / WYRZUTEK

Bezdomny Kot
Liczba postów : 708
Imię i nazwisko : Yume.
Wiek : 16 lat.
Wzrost i waga : 168 cm || 58 kg

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyPon Sty 09, 2017 2:40 pm

- Contact (1997)
Całkiem dobre kino Sci-Fi, świetny klimat, ale coś zgrzytało mi w końcówce.

- Before I Wake (2016)
Jak na horrory, którymi ostatnimi czasy jesteśmy karmieni - wow. Fajny, ciekawy pomysł, realizacja cudna (niektóre momenty serio były ładne), niestety scenariusz dziurawy i w niektórych momentach pozbawiony totalnej logiki (przy jednym motywie przez cały film Z Arno zachodziliśmy w głowę, jakim cudem to mogło się wydarzyć). Ale dzieciak był totalnie uroczy. Jak nie trawię dzieci, to w tym wypadku.... ASBAHHN. No. W każdym razie film okej, i myślę, że warto zobaczyć.

- The Muppet Christmas Carol (1992)
Muppety to klasyk sam w sobie. Tutaj mamy w wydaniu Opowieści Wigilijnej. Całkiem przyjemnie się oglądało. No i Muppety <3

- The Perfect Guy (2015)
No idealny to on nie był... Thriller, który nie trzyma w napięciu. Meh.

- Sibling Rivalry (1990)
Całkiem fajny i zabawny.

- Santa Buddies (2009)
Eee... tak.

- The 5th Wave (2016)
NIE. I JESZCZE RAZ NIE. Armii dzieci walczących z kosmitami podziękuję.

- The Walk (2015)
Jak ktoś zna historię to może mu się spodobać. No i Gordon.

- Sint (2010)
Fajny koncept Mikołaja (biskupa, nie tego Świętego), który zabija. I tyle z fajności.

- Rare Exports (2010)
Ja... nie wiem jak to skomentować. Ciekawe, chore, inne, oryginalne... z Finlandii.

- Sully (2016)
Ckliwa papka, po której spodziewałem się czegoś więcej. Nie był zły, ale chyba miałem zupełnie inne oczekiwania.

- Cyberbully (2015)
Miało być "wielkie bum" a było "no... spoko". Wielki plus za Maise i jej aktorstwo.

- Mój biegun (2013)
Ckliwe do mdłości, ale nie było złe. Co prawda mogli pokazać więcej z historii Meli i zdobywania przez niego biegun, no ale no.

- The Breakfast Club 1985
Klasyk i jedyne, o co mam pretensje to... Czemu ja to tak późno widziałem?! Majstersztyk. Totalnie.
Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Newt
Liczba postów : 627
Wiek : dwadzieścia siedem lat.
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyPon Sty 09, 2017 2:42 pm

- Open Grave. Mówcie co chcecie, mnie się w miarę podobało.
Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Newt
Liczba postów : 627
Wiek : dwadzieścia siedem lat.
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyCzw Sty 19, 2017 1:44 am

- Bociany (1 hr. 27 min.)
- Adult World (1 hr. 37 min.)
- Słaba płeć? (1 hr. 39 min.)
- Jestem mordercą (1 hr. 57 min.) - czyli film o... no, seryjnym mordercy. W teorii o Wampirze. W praktyce chyba trochę pomieszali fakty; nie wiem do końca czy zrobili to celowo, czy to wypadek w pracy, czy po prostu nie chodziło im o "tego" Wampira (zakładam jednak, że tak, o tego). Ale oglądało się nie najgorzej. Takie na raz i tylko wtedy, gdy nie liczy się na szczególne plot twisty, głębokie sceny albo wyszukane akcje. Rozumiem jednak zamysł na całość i to mi się podobało.
- Navy SEALs vs. Zombies (1 hr. 25 min.) - tytuł chyba mówi sam za siebie. Problem w tym, że to jeden z gorszych filmów o zombie, jakie mam za sobą. A właśnie nadrabiam, więc mam odświeżoną pamięć. Welp.
- 127 godzin (1 hr. 30 min.) - Aron Ralston ma jedno hobby - wspinaczka. Na weekend wyjeżdża, by uporać się z  Kanionem Blue John, ale w trakcie wędrówki jeden z głazów osuwa się i przygniata mu rękę. Będzie zmuszony przetrwać na kompletnym odludziu z kończącymi się zapasami i bólem zmiażdżonej kończyny. Plusem filmu jest to, że - o ile się orientuje - opowiada faktyczną historię. No i aktor. Naprawdę fajnie to odegrał. Jakoś nie dało się go nie lubić.
Powrót do góry Go down
Vergil Sparda
STRATEG

Vergil Sparda
Liczba postów : 394
Imię i nazwisko : Vergil Sparda
Wiek : 32
Wzrost i waga : 183 cm; 76 kg

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptyCzw Sty 19, 2017 12:46 pm

Tenkuu no Hachi 天空の蜂 (2015) 2h 18min - całkiem niezły thriller. Ekoterrorysta porywa zdalnie sterowany wielki helikopter zwany Big B i używa go by wymóc na rządzie japońskim wyłączenie wszystkich elektrowni atomowych, grożąc że jeśli nie posłuchają to Big B razem z pokaźnym ładunkiem materiałów wybuchowych na pokładzie spadnie na elektrownię Monju, wywołując potężną eksplozję i skażenie które sięgnie praktycznie 1/2 Honsiu, wliczając w to tereny metropolitalne Tokio. Do walki z nim stają antyterroryści, policja, detektywi, oraz szefowie programu zbrojeniowego wynikiem którego było zbudowanie Big B.
Fabuła jest dość sztampowa i ciut przewidywalna, ale zawiera w sobie dobre zwroty akcji. Zwłaszcza jeden może na długo zapaść w pamięć. Akcja dzieje się na wielu płaszczyznach, wątki są solidnie poprowadzone i logiczne. Jak oglądaliśmy to na zajęciach to zdarzyło się że i łzę się uroniło, i śmiało się, i siedziało na krawędzi krzesła. Ciekawie jest pokazane podejście Japończyków do energii atomowej, zwłaszcza po tragedii w Fukushimie z 2011 roku, i to nie tylko na płaszczyźnie ekonomicznej, ale także na poziomie rodzin (więcej nie powiem bo byłby spoiler). Gra aktorska jest solidna, chociaż tyłków nie urywa. Dobry film na jeden wieczór.
Powrót do góry Go down
Newt
ZŁY WILK

Newt
Liczba postów : 627
Wiek : dwadzieścia siedem lat.
Wzrost i waga : 193 cm na 85 kg.

Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 EmptySob Sty 28, 2017 2:32 am

- Robinson Crusoe (1 godz. 30 min.) - chodzi o animację z 2016 roku. Całość dużo poniżej przeciętnej. Poza tym nie lubię, jak w bajkach zwierzęta też mówią ludzkim głosem, przy jednoczesnym towarzystwie ludzi. Chyba jedyny tytuł, przy którym mi to nie przeszkadzało, to Tarzan i najwidoczniej długo się to nie zmieni. Fabuła opowiada o Robinsonie Crusoe - którego chyba wszyscy kojarzą - ale jego historia pokazana jest od bardzo pozytywnej strony. Plus pojawił się nowy antagonista - jakieś wielce złe kotowate, które pragną wszystkich zeżreć, z Crusoe na czele. Nie, nie, nie. Kompletnie nie.
- Nietykalni (1 godz. 52 min.) - ♥
- Martwe zło (1 godz. 30 min.) - Plz. Niektórzy nie powinni robić horrorów... Jak teraz nadrabiam większość z tego gatunku, tak to mogłem sobie odpuścić. Chociażby dlatego, że: a) chujowe postacie b) chujowe akcje c) chujowy klimat - albo raczej jego kompletny brat. Dawali nacisk bardziej na to, by zrobić zooma przy odpiłowywaniu sobie ręki, niż na to, by wprowadzić w mroczniejszą atmosferę. Momentami pojawiały się obrzydliwe sceny - jak zrzyganie się (chociaż ostatnio zaczynam się przyzwyczajać do takich rewelacji, bo są w co drugim horrorze).
Fabuła generalnie dotyczy grupki znajomych - w zasadzie przyjaciół - którzy spotykają się w domku Davida i Mii, by dziewczynę wyciągnąć z nałogu narkotykowego. Jednak już pierwszego wieczora coś niedobrego dzieje się z Mią, która stale twierdzi, że nie może znieść jakiegoś smrodu. Dzięki jedynej sensownej postaci w filmie - czyli dzięki psu imieniem Dziadek - drużyna niezawodnych bohaterów schodzi do piwnicy, gdzie odkrywają miliard porozwieszanych szczątków kotów i różne inne duperele. Nie wiedzieć po co wytargali na wierzch pakunek. W końcu poprzecinawszy druty kolczaste Eric - przyjaciel Davida i Mii - wyciąga zawartość; księgę napisaną w innym języku, oprawioną skórą (ludzką? zwierzęcą? zakładam jednak, że to pierwsze). W środku pojawia się tryliard informacji na temat tego, co później dziać się będzie tej nocy. Dobra. To w sumie tyle. Całość bazowała na opętaniach, mówieniu setką głosów z samych czeluści piekieł i tych dziwnych tikach nerwowych, przy przekrzywianiu głowy.
Z bohaterów nie było nikogo, kogo można polubić. David na początku taki się wydawał, ale potem coraz więcej irracjonalnych chwytów mnie wkurzyło. Jedynie w miarę podobała mi się opcja pod sam koniec. Eric na początku też irytował, potem trochę się wybił, ale znów spartolił. W ogóle nie rozumiałem z kolei roli Natalie - dziewczyny Davida, która przyjechała z nim z miasta, aby pomóc wyjść jego siostrze z nałogu. Dziewczyna nie robiła przez cały film nic, prócz biegania po pęsety i bandaże.
I tak jak pisałem - klimat był żaden. Ani razu nie czułem zaniepokojenia. Plus niektóre efekty... aż mi opadły ręce. Wszystko rodem z Gęsiej Skórki. *kaszl*
Nie polecam. Bardzo nie.
- The Silenced (1 godz. 39 min.) - jak na horror mało tam było grozy. Raz się przestraszyłem, ale to dlatego, że nie patrzyłem w ekran, nagle zerknąłem, a tam jakaś krzywa morda. *kaszl* A tak na serio to był chyba jumpscare? Suma summarum - nawet najwięksi chojracy mogą spokojnie po to sięgnąć, bo nie było żadnego momentu, przy którym serce wali jak oszalałe. Dałem temu dość wysoką ocenę (serio...), pomimo tego, że nie było jakieś wielce rewelacyjne. Ale lubiłem Joo-ran i Yeon-deok. Nawet jeśli początkowo faktycznie nie umiałem ich od siebie odróżnić. Jak od wszystkich.
- Need for speed (2014r | 2 godz. 10 min.) – jestem w szoku, bo nigdy nie ciągnęło mnie do Need for speed i raczej uważałem, że okaże się kompletną szmirą. Fajnie, że się pomyliłem, bo film mi się cholernie podobał. *parsk* Lubię tak silne relacje między bohaterami i – co dziwne – znalazła się tu bardzo fajna żeńska postać: mowa  o Julii. Bezwzględnym faworytem pozostał Benny i jego osobowość (motyw z relacjonowaniem z helikoptera plus to, co zdarzyło się pod koniec – bajeczne), ale dorównywał mu Finn i to, jak rzucił pracę. Aprobuję. Trzeba to kiedyś wykorzystać, jak mnie w robocie za bardzo wkurwią. Fabuła ogółem kręci się wokół Tobey'ego Marshalla, który został niesłusznie oskarżony o morderstwo. Po dwóch latach odsiadki otrzymuje możliwość warunkowego zwolnienia, co postanawia wykorzystać na dokonanie zemsty. Tym bardziej, że wie, kto wrzucił go w takie bagno. Brzmi nieinteresująco? Nie szkodzi. Całość prezentuje się serio znośnie, więc polecam.
- Noc w muzeum (1 godz. 48 min.)
- Scooby-Doo: Ahoj piraci! (1 godz. 08 min.) - w sumie ten film niczym się nie różni od innych produkcji Scooby Doo. Mam wrażenie, że one wszystkie trzymają ten sam, tak samo durnowaty, poziom. Za dzieciaka pewnie by mnie to urzekło, teraz było poniżej przeciętnej oceny.
- Gremliny 2 (1 godz. 46 min.)
- [Rec] (1 godz. 20 min.) - poważnie chcę wiedzieć ZA CO to dostało tak wysoką ocenę na filmwebie, bo naprawdę nie mam zielonego pojęcia. To historia ukazana z perspektywy reporterki i kamerzysty (widok z kamery), którzy nagrywają program "Kiedy zgasną światła" – tym razem ich celem okazali się strażacy. Pierwszy kwadrans filmu jest tak bardzo o niczym, że to aż smutne. Nie, żeby potem całość nabierała sensu – nawet po tym, jak po wezwaniu ratownicy wraz z ekipą telewizyjną zostali zamknięci w budynku... i w sumie chuj wie co. Wszystkie te "dramatyczne sceny" to faktycznie dramaty. Konkretnie tragedie. Ogół polegał głównie na tym, by się drzeć jak stare prześcieradło, na przemian z "tajemniczymi śmierciami", których chyba nikt tam nie ogarnął, łącznie ze mną. Poza tym tak mieszali... Tu wirus, tu opętania, tu jakieś... coś, czymkolwiek to było. "[Rec]" to klasyk, dlatego liczyłem na coś więcej. Już nie krążąc wokół chujowej moim zdaniem fabuły - bohaterowie też mi nie podeszli. Plus język. To już niczyja wina, to ja nie znoszę hiszpańskiego i słów wystrzeliwanych w tempie karabinu samopowtarzalnego.
- 28 dni później - ten film był przerażający. Nie dlatego, że to horror...

G: Czemu on nadal jest w szpitalnej piżamie? |:
[2 minuty później gość się przebiera]
T: Ciekawe kiedy oni zatankują. xD
[nagle scena z tankowaniem]
G: Boże, jaka ona jest pojebana. xD Chyba sama nie widzi, że ma wahania nastrojów. Dopiero co mówiła, że ich zostawi.
[niespodziewanie scena, w której postać przyznaje, że jest pojebana i że dostrzegła własne wahania nastrojów, bo dopiero co mówiła, że ich zostawi]

Dobra, dupa. Czytali nam w myślach. |:
Powrót do góry Go down
Sponsored content


Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio obejrzane   Ostatnio obejrzane - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ostatnio obejrzane
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: xxxx :: Filmy-
Skocz do: