IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Podziękowanie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 227
Imię i nazwisko : Cygańskie Mokasyny Grozy.

Podziękowanie Empty
PisanieTemat: Podziękowanie   Podziękowanie EmptyPią Maj 06, 2016 10:39 pm


Podziekowanie

Prawda jest taka, że bez pomocy paru osób, forum albo by nie powstało, albo prace trwałyby na nim jeszcze bardzo długo. Oj bardzo, bardzo. Osoby te nie tylko pomogły, ale też motywowały mnie zawzięcie, kiedy leniłem się albo po prostu traciłem motywację, dlatego też jestem im wdzięczny za wszystko. Za wkład, jaki włożyli w powstanie forum, za motywacyjne kopy w dupę i za wiele, wiele więcej. Dziękuję wam. A teraz parę słów podziękowania z osobna:

Takanoriemu za zrobienie super tła, pomoc w pisaniu regulaminu oraz wsparciu przy ogarnianiu logiczności niektórych pomysłów.

Desmondowi i Już nie chcę różu za pomoc przy opisywaniu niektórych subforów.

Haine za ogromną pomoc przy opisach tematów fabularnych i sprawdzeniu wszystkich błędów w tekstach pisanych. A wierzcie mi, było ich sporo.

No i Newt. Za to, że bez marudzenia pomagał mi we.... wszystkim. Widzicie to ładne wysuwane menu? Albo ogłoszenia? Prawda jest taka, że zrobił praktycznie wszystkie kody. Ja psułem, a on naprawiał. I był cierpliwy tłumacząc mi coś setny raz. Ale nie tylko za to chciałem podziękować. Był moim największym motywatorem. Co chwilę mnie poganiał, podskubywał i kopał w tyłek, żebym pędził robić forum. I doradzał w wielu kwestiach, dlatego też forum swoją aktualną formę zawdzięcza jemu.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc .3. Uwielbiam kocham was.




Powrót do góry Go down
 
Podziękowanie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lucid Dream :: x :: Dział Administracji-
Skocz do: